AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

XBOX One, One S, One X Tamir Teknik Servis

06 Haziran 2020      415 Okuma      , , ,

XBOX One arıza durumunda soruna ciddiyetle yaklaşılmasını gerekmektedir. Xbox modelleri son derece teknolojik yapıda cihazlardır. Microsoft’un piyasaya çıkardığı Xbox One; 8 çekirdekli işlemcisi, 8 GB DDR3 Ram’i ve 32 MB oldukça hızlı Esram’i ile tam bir oyun canavarı olarak hayatımıza girmiştir. Bunun yanı sıra 500 gb sabit diske sahiptir. Daha sonra çıkan One S ve One X modelleri ise ilk çıkan Xbox One’ı gölgede bırakmıştır. Xbox One X modeli en yeni ve en gelişmiş olanıdır. 1 TB depolama hafızası, 12 gb belleği ve şık tasarımıyla diğer modellere göre öne çıkmaktadır.

XBOX One, One S, One X

XBOX En Sık Karşılaşılan Arızalar

Xbox One teknik servis desteği alarak cihazınızda meydana gelen sorunlardan kurtulabilirsiniz. En sık yaşanan sorunlardan biri kırmızı ışık sorunudur. Bir hata olması durumunda, normalde yeşil olan led ışıklardan biri ya da birkaçı kırmızı olarak yanmaktadır. Bu durumda donanımdan kaynaklanan bir arıza meydana gelmiş olma ihtimali yüksektir. Ayrıca görüntü gelmeme sorunu Xbox konsollarında yaşanabilmektedir. Görüntü ayarlarından bu sorunu düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Sorunu çözememeniz halinde teknik servis desteği almalısınız.

XBOX Tamir İşlemleri

XBOX One, One S, One X model makinelerinizde yaşadığınız her türlü sorun ve arızalarda kalıcı çözümler üretiyoruz. Gerekli parça değişimlerinin sağlanması, güncelleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, yazılımdan kaynaklanan aksaklıkların giderilmesi için teknolojik çözümlerimizle hizmet sağlamaktayız. Sıklıkla karşılaşılan cd okumama arızası sorununuzda göz değişimlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında anakart tamiri, çip değişimi, soğutma modifiyesi işlemlerinizi de sağlamaktayız.

Call Now Button