AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

XBOX 360 Oyun Yükleme

03 Haziran 2020      2208 Okuma      , ,

XBOX 360 sahibisiniz fakat nasıl yeni oyun yükleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Merak etmeyin. Evde kolayca bu işlemi yapabilirsiniz. XBOX 360 Oyun Yükleme için bir adet internete bağlı bilgisayar ve harici disk sahibi olmanız yeterlidir. Eğer kendiniz uğraşmak istemiyor ve uygun fiyatlara istediğiniz oyunun yüklenmesini istiyor iseniz firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. 

XBOX 360 Oyun Yükleme

XBOX 360 Oyun Yükleme Nasıl Yapılır?

1- Harici Diski Hazırlama

Öncelikle oyunu bilgisayarınızdan XBOX 360’a aktarmak için kullanacağınız harici diskin formatını kontrol edin. Diskin XBOX 360 tarafından okunabilir olması için Fat32 formatında olması gerekmektedir. Eğer değil ise disk formatı değiştirmenize yardım eden programlardan her hangi birini bilgisayarınıza kurun. Bu program vasıtasıyla harici diskinize format atın ve format ayarını Fat32 olacak şekilde düzenlediğinizden emin olun.

2- Dosya Hazırlama

İstediğiniz oyun dosyalarını internet üzerinden bilgisayarınıza indirin. Dosyaların XBOX 360’da oynanacak şekilde düzenlenmiş hallerini indirmiş olduğunuza dikkat edin. Dosyanızı hazırlamış olduğunuz harici diske yükleyin. Her hangi bir klasör oluşturmanıza gerek yoktur. Direkt olarak dosyanızı diskin içine kopyalayabilirsiniz.

3-Oyun Yükleme

Oyun dosyalarını yüklediğiniz harici diski XBOX 360’a takın. Freestyle arayüzüne girin. Utilities sekmesi altındaki File Manager’a tıklayın. Karşınıza çıkan yeni ekranda sol tarafta oyununuzun bulunduğu disk görünür. Bu diskin içerisine girin. Sağdaki pencerede görülen Hdd1 klasörüne girin. Burada yüklemek istediğiniz oyunu bulun ve üzerine gelin. RB+A tuşuyla kopyalama işlemini başlatın. Kopyalama işleminin bitmesini bekleyin. İşlem bittikten sonra Freestyle uygulamasını tekrar başlatın. Oyunlarınıza bakın. Yeni yüklediğiniz oyun XBOX 360 oyunları arasında görünecektir.

Call Now Button