AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

PSP VİTA TAMİR TEKNİK SERVİS

14 Mayıs 2020      1066 Okuma      , , ,

PlayStation Vita tamir teknik servis arayışında sizlere hizmet veren firmamız, garantili olarak bu hizmetleri sunmaktadır. Play Station Portable yerine 2011 yılında piyasaya çıkan bir cihaz olan PSP Vita, Nintendo 3DS ile birlikte 8. nesil oyun konsolları arasında yer almaktadır. Oyunları ve kendisi için ödenilen yüksek fiyatlar tüm oyun severlerin cebini yakmaktadır. Bu konuda arızalanmış bir PSP Vita orijinal olarak firmasına gönderildiği zaman tamir ve teknik servis ücretleri de bir o kadar pahalı olmasıyla bilinmektedir. Ancak firmamız sizlere daha uygun fiyat seçenekleri ile aynı kalitede ve aynı ekipmanlarla en iyi hizmeti sunmaktadır. PSP Vita tamir edileceği zaman içerisi açılıp, sıkıntı yaratan parçalar belirlenerek, tamamen çalışacağının garantisi verilerek sizlere sunulmaktadır.

PSP Vita’da En Çok Karşılaşılan Problemler

PSP Vita’da en ço karşılaşılan sıkıntılar; PSP Vita, portatif ve taşınabilir bir oyun konsolu olduğu için, sık sık düşebilmekte, bu sebeple ekranında çatlaklar ve kırıklar meydana gelebilmektedir. Bu sebele PS Vita tamiri için genellikle ekran sııntıları gözükmektedir.  Bu duruma ek olarak, ekranda görülen başlıca sıkıntılar; sıvı teması, ekranda siyah leke oluşması ve ekran ışığında bozulmalar görülmesi gibi çeşitli sıkıntılarda oluşmaktadır.

 

UMD okuyucu arızası, tuş takımının çalışmaması, yazılım sorunları, batarya problemleri gibi sıkıntılar da görülebilmektedir. Bu konularda da firmamız PSP Vita tamir ve teknik servisini sizlere en iyi şekilde sunarak, oyun zevkini tekrar sıfır bir model almış gibi yaşamanızı sağlamaktadır.

Call Now Button