AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

PSP VİTA OYUN YÜKLEME

30 Mayıs 2020      1859 Okuma      , ,

Psp vita oyun yükleme ya da başka deyişle oyun indirmek son derece basittir. Önce PS Store’a giriyoruz, daha sonra listeli oyunlar içerisinden indirmek istediğimiz oyunu seçiyoruz. Daha sonra seçtiğimiz oyunun üzerine tıklıyoruz. Ve oyunun inmesini bekliyoruz. PSP Vita  oyun yüklemek işte bu kadar basit.

PSP VİTA OYUN YÜKLEME

Giriş Ekrranı Sağ Üst Köşede Bildirimler

Giriş ekranı sağ üst köşede bildirimler vardır. Bildirim menü butonuna tıkladığımızda oyunun indirme işleminin sona erip ermediğini, devam edip etmediğini kontrol edebiliyoruz. İndirme işleminin tamamlandığını görüp anladıktan sonra üzerinde tıklayıp oyunu açabiliriz.

İndirilen Oyunlar Giriş Ekranında

İndirilen oyunlar giriş ekranında listelenir. Giriş ekranıdan oynamak istediğimiz oyunu seçip üzerine tıkladığımızda oyunu oynamaya başlayabiliriz.  PS Vita ile sadece oyun değil aynı zamanda video’da yükleyebilirsiniz. Bu verilere girişte yer alan videolar seçeneğinden  ulaşabilirsiniz.

Mobil Veri ve Kablosuz Bağlantı Tercihi

Bazı oyunlar büyük veri transferi gerektirdiği için yüksek  indirme bant genişliğine ihtiyaç duyabilirler, bu gibi hallerde mobil veri transferi kasmalara ve yavaşlamalara sebep olur. Daha hızlı işlem yapmak için kablosuz ağdan bağlanarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz daha doğru olacaktır. PSP Vita oyun indirmede mobil veri  ve kablosuz bağlantı tercihi tarafınızca oyun büyüklüğü dikkate alınarak yapılabilir.

Lütfen yükleme işlemlerinin sağlıklı olabilmesi için otomatik güncellemeleri açık tutarken PSP Vita cihazınızı bekleme modunda tutun. Aksi halde yükleme işlemleriniz kesintiye uğrayacak, kaldığı notadan itibaren tekrar başlatmak durumunda kalacaksınız. Tekrar beklemek canınızı sıkabilir.

Psp Vita oyun yükleme sırasında karşılaştığınız sorunları bizimle iletişime geçerek çözebilirsiniz. 

Call Now Button