AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

Psp Oyun Yükleme

29 Mayıs 2020      998 Okuma      , ,

PSP, artık yaygın bir şekilde kullanılmasa da belli bir kitle tarafından yine de tercih edilmektedir. Özellikle de 10 ile 15 yaş arası bireyler ağırlıklı bir şekilde kullanmaktadırlar. PSP cihazlarına psp oyun yükleme işlemleri oldukça basit bir şekilde yerine getirilmektedir. En avantajlı tarafı ise oyun boyutlarının genel itibarıyla 500 ila 1000 mb aralığında olması ve internet ortamında kolay bir şekilde bulunabiliyor olmasıdır. Ancak biraz zahmetli bir iştir ve profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biz sizlere garantili bir şekilde bu hizmeti size sunmaktayız.

Psp Oyun Yükleme

Yapılması Gerekenler Nelerdir?

PSP ana menüsü üzerinden “Ayarlar” kısmına giriş yapıldıktan sonra “Sistem ayarları” butonuna tıklayıp “Sistem bilgileri” seçeneğinin tıklanması gerekir. Cihaz 6.60 ya da daha düşük bir versiyona sahip ise oyun yükleme işlemi gerçekleştirilir. 6.60 ya da daha düşük bir versiyondan daha yüksek bir versiyonda ise istenilen bu kriterlere indirgenir.

Psp Kırma İşlemi Nasıl Yapılır?

PSP kırma uygulaması için mutlaka hafıza kartının olması gerekir. Hafıza kartı yok ise çeşitli yöntemler uygulamak zorlaşır. Kırma, ve oyun yükleme işlemleri için hafıza kartı takılmalıdır. PSP oyun yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra oynamak isteyen kullanıcıların özellikle de ana ekran üzerinde kendilerine verilen açıklamaları ve çıkan dosyaları olduğu gibi PSP hafıza kartının ana ekran kartına atmaları gerekecektir. Bu işlemin hafıza kartının bilgisayara takılarak ya da PSP uygulamasından usb kablosunun bilgisayara bağlanarak yapılması gerekir.

Oyun Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

PSP uygulamasına gönderilecek oyunlar İso formatında olmak zorundadır. Google uygulamasında (Download game psp) aramasının gerçekleştirilmesi ve kullanıcıların karşısına çıkacak web sitesinden istedikleri oyunu tek link şeklinde İso formatında indirmeleri mümkündür.

  • PSP hafıza kartı uygulamasında İso dosyasının oluşturulması gerekir.
  • İndirilen oyun dosyasının İSO klasörünün içerisine atılması gerekir.
  • Gamenuygulamasında ise yüklenilen oyunun çalıştırılıp test edilmesi gerekir.

Bu yöntem kullanılarak yüklenilen oyunlarda kapanma kasma donma gibi sorunlar yaşanmaktadır. Hafıza kartının boyutuna göre derecelendirilmiş oyun yükleme işlemleri yapılabilir. Bazı kullanıcılar, içerisinde yapmış oldukları oyunların “game” formatında oynatılmadığını söylemektedirler. Bunun sebebi ise indirilen oyunların “rar” şeklinde olmasıdır. Öncelikle zipten çıkartıp daha sonra iso klasörünün hafıza kartına atılması gerekir.

Call Now Button