AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

Dünyanın en çok tercih edilen oyun konsolu Play Station oyun konsolu zaman zaman arızalar yaşayabilir. Bunun için ps4 tamir teknik servis olarak uzman teknisyen kadromuzla bakım, onarım ve tamirat hizmetleri veriyoruz.

7/24 her zaman bizimle iletişime geçerek kapıda ürününüzü teslim almamızı sağlayabilir ve teknik bakım çalışmasından sonra yeniden ürününüzü garantili teknik servis ayrıcalığıyla kapıda teslim alabilirsiniz.

PS4 Mavi Işık Arızası Bakım Onarım ve Tamirat

Oyun konsolunun en sık arızalanan yeri mavi ışık göstergesidir. Bu genellikle işlemcinin mantık hatası vermesinden kaynaklanmasının yanı sıra ana karttaki lehim noktalarının temasının kesilmesi nedeniyle de karşılaşılan sorunlardan birisidir. Teknik servisimiz tarafından ps4 tamiratı açısından uzman ekibimizle en uygun hizmet veriyoruz.

PS4 Lens Tamiratı Bakım ve Onarımı

Bütün Play Station konsollarının yine en çok arıza yapan noktalarından biri de cihazın lensi yani CD okuyan gözüdür. Zamanla yıpranması lensin eskisi gibi hızlı algılayamamasına ve bozulmasına neden olmaktadır. Bunun için lensin bire bir orijinal olanıyla değiştirilip onarılması gerekmektedir. Tam da bunun için yetkili servis olarak gereken özeni fazlasıyla göstererek hizmetleri ortaya koymayı sürdürüyoruz. Lens tamiratına ilişkin olarak gerçekleştirmeyi sürdürdüğümüz bu sıra dışı çalışmalara bakılarak gerçekten de PS4 bakım, onarım ve tamiratında %100 orijinal yedek parça garantisi ve %100 garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Siz de sevdiklerinizle bir arada birbirinden öne çıkan oyunları oynama şansını bulabilirsiniz.

Call Now Button