AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

PS4 KOL GAMEPAD JOYSTİCK TAMİRİ

14 Mayıs 2020      462 Okuma      , , ,

PS4 Kol ve Joystick tamiri durumunda bilindiği üzere bu parçalar PS4’ün pahalı ekipmanlarından olmaktadır. Orjinal olarak almış olduğunuz kol ve joystickler zaman içerisinde bozulabilir ve yerine yenisini almak son derece pahalıya mal olabilir. Firmamız tüm PS modellerinde olduğu gibi PS4 ekipmanları tamirinde de sizlere hizmet vererek olası masraflardan sizleri çok uygun fiyatlara kurtarmaktadır. PS4 kol ve joysticklerin tamir işlemleri sizlere sorunsuz çalışma garantisi ile yapılmakta olup duruma göre gün içerisinde hemen yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

PS4 Kollarında En Çok Karşılaşılan Sıkıntılar

PS4 kollarının en çok sıkıntı gösteren yerleri, PS4 analog takımı başlıklarıdır. Genellikle oynaması keyifli olan analog başlıklar ile sürekli oynandığından dolayı çok çabuk kullanılamaz duruma gelmektedir. Tasarımı gereği hassas olan bu analog başlıkların değişimi firmamız tarafından sıkıntısız bir şekilde yapılmaktadır. Eğer arzu edilirse kendinizde kolu sökerek yeni analog başlıkların yerleştirilmesi işlemini yapabilirsiniz. Ancak bu ekipmanlar pahalı olduğu için uzman birinden yardım almanız önerilmektedir.

 

Tuş takımının içine çökmesi, basılamaması ve kayma göstermesi de en çok karşılaşılan sıkıntılardan birisidir. Bu sıkıntı genel olarak Sony firması tarafından üretilmiş ve sizlere verilmiş olan ilk modellerde görülmektedir. Bu sıkıntı ile firmamıza geldiğiniz zaman yeni üretilmiş olan tuş takımları ile eskisi değiştirilerek sizlere sunulmaktadır. Son derece hassasiyet isteyen bu işlem için firmamız sizlere sorunsuz çalışma garantisi vermektedir.

 

Call Now Button