AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

Ps3 Tamir ve Teknik Servis

27 Mayıs 2020      330 Okuma      , ,

Günümüzde teknolojinin geniş kitlelere ulaşması sayesinde oyun konsolu olan playstation da hayatımıza hızla giriş yapmıştır. 2006 yılında playstation 3 konsolu da bunlardan bir tanesidir. Ps3 konsolu çıktığı günden itibaren büyük bir başarı sağlamış ve oyun tutkunlarına tecrübe kazandırmak için büyük rol oynamıştır. Kendi içerisinde yazılımlar yüklenerek slim ve süper slim olarak ps3 serisini devam ettiren ve piyasada durduğu süre boyunca 80 milyondan daha fazla satarak büyük bir başarıya ulaşmıştır. Durum böyle olunca Ps3 çıkmasıyla beraber teknik servis ihtiyacı da ortaya çıkmıştır.

Ps3 Tamir ve Teknik Servis ağımız tüm Türkiye’de özel olarak hizmet vermektedir. Bölgeden bölgeye farklılık gösteren internet üzerinden de kolaylıkla ulaşılabilen servislerimiz mevcuttur. Konsolda ve konsol aksesuarların da meydana gelen tüm arızaların tamirat, bakım ve onarımı ile ilgilenmekteyiz.

Ps3 Tamir ve Teknik Servis

Teknik Servis Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

Konsolda ve konsol aksesuarlarında yaşanan arıza veya hata ne olursa olsun bu sorunun giderilmesi deneyim ve tecrübe isteyen bir iş olduğu için teknik servis ve diğer servisler iyi araştırılmalıdır. Her cihazın işlemi ve parçaları farklı olduğu için sadece dalında ve modelinde servis veren firmalar tercih edilmelidir. Seçilen servisin müşteri ile iletişim içerisinde olması ve arıza belirlendikten sonra detaylı bilgi verilip onarım için müşteriye danışılması gerekmektedir. Yazılım kaynaklı problemlerde versiyon yükleme ya da yazılımı tekrar yüklemek gerekmektedir. Donanım kaynaklı problemde parçanın onarıma uygun ise onarımının yapılması değil ise parçanın yenisinin tedarik edilebilmesi gerekmektedir.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren bir firmayız. Bizi seçerek değindiğimiz tüm bu noktalarda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Bize internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Call Now Button