AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

PS3 Kırma

22 Haziran 2020      2419 Okuma      , ,

Güncelleme Diskinin Oluşturulması Aşaması

Ps3 Kırma işleminden önce Ana ekran üzerinde kullanıcıların karşısına çıkacak vbulunan dosyanın indirilmesi gerekir indirme işlemi gerçekleştirildikten sonra sıkıştırılmış olan PS3 4.85.1- HFW-UBDATE.rar dosyasını klasöre çıkartılması gerekir. Çıkarılan dosyalar, ilk etapta FAT32 şeklinde biçimlendirdikten sonra USB belleğin ana dizinine olduğu gibi yapıştırılması gerekir. Ancak uyarmamız gerekir ki bu işlemler hassas olabilir o yüzden kendiniz yapmak yerine bu konuda uzun yıllar tecrübe edinmiş firmamızdan yardım talep edebilirsiniz.

PS3

PS3 Son Sürüme Güncelleme Aşaması

İlk hesaplı işlemleri Play Store PS3 cihazının son sürümünün güncellenmesi ile başlanmalıdır. PS3 cihazının başlatılma işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra PSN hesabına giriş yapılmalıdır. Giriş yapıldıktan sonra “Ayarlar” butonuna tıklanılması ve daha sonra sistem güncelleme seçeneğine girilip onaylama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Kullanıcıların karşılarına çıkan menüden depolama ortamında güncelleme butonuna tıklanılmasından sonra onaylama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir USB belleğin içerisine atılan dosyalar aracılığı ile kullanıcıların karşısına 4.80 5.1 ve sürümünü onaylamaları için bir seçenek sunulmaktadır.

Ps3 Multiman Yükleme İşleminin Gerçekleştirilmesi Aşaması

PS3 kırma işleminden sonra cihaza FTP’ den oyun atma işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için yüklenilen PS3 oyunlara “Yama Atma” işlemi yapabilmek için sistem dosyalarına ulaşmak amacıyla “Multiman” isimli uygulamanın kurulması gerekir. FAT32 olarak biçimlendirilen USB, kullanıcıların karşılarına çıkacak linkin tıklanılması ile verilen multiman kurulum dosyasının indirilmesi işleminden sonra “rar” şeklinden çıkarıp USB belleğin ana dizinine atılması ve daha sonra USB belleğin PS3 cihazına takılması gerekir.  Kurulum işlemleri, yukarıdaki gibi aşamalar halinde tamamlandıktan sonra PS3 kırma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır.

Call Now Button