AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

PS Vita sıfır ve İkinci El

19 Haziran 2020      4010 Okuma      , , , ,

Dünyanın tartışmasız en sevilen platformu PS Vita sahibi olmayı kolaylaştırdık.  Hem sıfır hem de ikinci el satışlarımız mevcuttur. PlayStation(R)Vita platformunda en sevilen oyunları oynamak her yaştan her oyun tutkunun en doğal hakkı. PS Vita sıfır 2. El satışı için güvenilir tercih biziz.

16 milyon renk OLED 5 inç ekran’da 4 çekirdek işlemci gücüyle Dead Nation oyunun o gerçekçi efektlerini hissederek oynamak istemez misiniz?

Mortal Kombat efsanevi dövüş oyunu hiç bu kadar keyifle oynanmamıştı. Dişe diş, kana kan deyimini en derinden hissetmenizi sağlayacak. Bu kadar gerçekçi haliyle emin olun hiç oynamamıştınız. Elinizden bırakamayacaksınız.

Play Station 3 ve 4’te Altus müptelası iseniz eğer oyun, PS Vita’da geliştirilmiş versiyonu ile karşınıza yeniden çıkıyor. Assasin Creed Liberation ve daha pek çok oyun seni bekliyor. İster sıfır istersen ikinci el, tüm seçenekler mümkün.

PS Vita sıfır ve İkinci El

PS Vita Oyun Cenneti

PS Vita’da PS ve PSP’de varlığını bildiğin, daha önce oynadığın, başkalarını oynarken gördüğün aklında kalan tüm oyunlar mevcuttur.

Dilersen istediğin oyunu online indir ve hemen oyna, dilersen hafıza kartalarına dolu dolu oyun yükle eş zamanlı pek çok oyunu değişimli oyna. PS vita sıfır 2. el satış opsiyonlarımızı mutlaka kontrol etmelisin. Sana uygun olan seçenek mutlaka var göreceksin, fırsatı kaçırmayıp değerlendirmelisin. PS Vita oyun cennetine bi kez girdin mi bir daha istesen de terk edemeyeceksin.

 

Call Now Button