AY TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR KONSOL CEP TELEFONU

Ps Vita Kırma

02 Haziran 2020      2300 Okuma      , ,

PS Vita kırma işlemi sonrasında internetten indirdiğiniz oyunları oynayabileceksiniz. PSP portable oyunlar artık oynanabilir olacak.  Artık Micro SD kartları PS Vita’nızda depolama aygıtı olarak kullanabileceksiniz. PS Vita’da ayaklarınızın prangaları çözülür, sınırsız oyunun kapıları ardına kadar açılır. Doyasıya PS Vita keyfi için PS Vita kırma meselenizi çözüyoruz.

PS VITA KIRMA

PS Vita Oyunlarını Oynamak Sınırsız

Piyasaya sürülmüş olan tüm PS Vita oyunlarını artık sorunsuz açabilecek ve oynayacaksınız. Oyunları internetten indirmek zor mu geldi, sorun değil. Hard diskinize istediğiniz oyunları yükletin, dilediğiniz zaman oynayın. Hazır PS Vita arşivlerinden  paket satın alın.

PS Vita’nızın orijinal hafıza kartları hem az alana sahip oluyor hem de çok pahalıya satılıyor. PS Vita’n kırıldıktan sonra artık Micro SD kart ile hem çok cüzi fiyatlara hem de çok büyük depolama alanlarına sahip olma imkanı yakalayacaksınız.

Sadece depolama kapasitesi tasarrufun bile kırma maliyetini tek seferde çıkaracak, kendisini amorti edecek. Senin adına sana uygulanan limitleri ortadan kaldırmayı teklif ediyoruz. Dünyanın gelmiş geçmiş tartışmasız en iyi oyun platformu PS Vita’da gönlünüz nasıl istiyorsa öylesine özgürce oyun oynamak artık elinde.  PS Vita kırma işlemi için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Hafıza kullanımında çok daha rahat olacaksınız. Pek çok oyunu eş zamanlı oynamak çok zor olmayacak. Hafızanızı sürekli düzenlemek, kayıtlarınızı hiç hoşunuza gitmediği halde silmek zorunda kalmayacaksınız. Defalarca geçtiğiniz o bölümleri tekrar tekrar baştan oynamak zorunda kalmaycaksınız. En sevidiğiniz bölümleri oynamak artık mümkün. PS Vita Kırma için temasa geçmenizi bekliyoruz.

Call Now Button