Günün fırsatı

Xbox 360 Oyun - X360 PES 2014

X360 PES 2014
Ürün Kodu: 05.0404
Stok Durumu: Ön Sipariş
Fiyatı: 0.00 TL
    Miktar:  
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 OYUN SATIŞ TAKAS ALIM SATIM VE DEĞİŞİM YAPMAKTAYIZ.
 
BÜTÜN PS4 OYUNLARIMIZ MEVCUTTUR.
 
OYUNLARIMIZ SÜREKLİ YENİLENMEKTEDİR.
 
KONSOL TEKNİK SERVİS TAMİR
KONSOL OYUN AKSESUAR VE YEDEK PARÇA SATIŞI
KIRIM VE OYUN DOLUMU MEVCUTTUR.
 
ÜRÜNLERİMİZ SIFIR SORUNSUZDUR.
 
AKLINIZA TAKILAN HERŞEY İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.. 

Altı temel standart üzerine kurulan yeni sistem ile PES 2014'ün tüm özellikleri elden geçirildi, önceki oyunlarda ekibi sınırlayan kısıtlamalar ortadan kaldırıldı ve PES Productions bu sayede üst seviyedeki futbol maçlarının heyecan ve çeşitliliğini çok daha iyi yansıtan bir oyun yaratmayı başardı. Günümüz futbolunun karakteristik özelliği olan akıcılık, futbolcuların sürekli olarak hareket halinde olmasına ve pozisyon değiştirmelerine dayanıyor. PES Productions maçlardaki tempo değişikliklerini ve akışı ayrıntılı biçimde inceledi ve takımların başarısında futbolcuların bireysel yeteneklerinin ne denli büyük önem taşıdığını ve iyi çalışılmış taktiklerin zayıf takımların devleri nasıl yenebilmesini sağladığını gözlemledi.

PES Productions her şeye sıfırdan başlayarak oyunun her bir öğesini elden geçirdi ve futbol oyunları için yeni ve enerji dolu bir standart belirlemek için çalıştı. Fark edilir ölçüde geliştirilmiş grafikler ve kesintisiz animasyonlara ek olarak, yeni sistemlerin gücü de futbol maçlarının ev sistemlerinde oynanma şekline direkt etki ediyor. Eski animasyon sistemleri ve yapay zeka öğelerinin getirdiği kısıtlamalar artık geride kaldı, PES 2014 bunlar yerine dünyanın en büyük futbolcularını diğerlerinden ayıran yetenek ve farkındalığı kusursuz biçimde taklit eden bir yapıya sahip.

Altı temel ilke bir araya gelerek futbolcuların topu almaları ve kontrol etmelerinden maçtaki fizikselliğe, maç gününün verdiği hissiyata kadar her şeye etki ederek PES 2014'ün futbol simülasyonları alanında yeni mihenk olmasını sağlıyor. Artık önemli maçların telaşını, sonucun verdiği mutluluğu veya hezimet duygusunu iliklerinize kadar yaşayacaksınız. PES 2014'ün üzerine kurulduğu ana temeller şu şekilde sıralanıyor:

" TrueBall Teknolojisi: PES 2014 bir futbol simülasyonunda ilk kez topu, hareket ediş şeklinden futbolcuların onu nasıl kullandığına kadar her şeyin merkezi haline getiriyor. Büyük futbolcuları diğerlerinden ayıran şey, topla ilk buluştukları an yaptıkları ve sonrasındaki eşsiz kontrol yetenekleridir. Yalnızca bir pası önceden sezme yeteneğine sahip olmak değil, bir adım önde olma ve yaklaşmakta olan defans oyuncusunu atlatmak için neyin gerektiğini bilmektir. TrueBall Teknolojisi sayesinde oyuncular analog kolu kullanarak topu durdurabilecek veya sürebilecekler, bu sırada detaylı barisentrik fizik hesaplamaları futbolcuların ağırlık dengesi değişimlerini, pasın yükseklik ve hızını tespit ederek topu yakalamak için futbolcunun vücudunun hangi şekli alması gerektiğine karar verecek.

Yani daha önceki futbol oyunları oyunculara bu alanda kısıtlı seçenekler sunarken, PES 2014'te oyuncular pası alırken vücutlarının hangi açıya sahip olacağını bile tamamen kontrol edebilecekler. TrueBall Teknolojisi sayesinde topu rakibi geçmek, boş alana veya takım arkadaşına atmak için göğüsle veya kafa dokunuşuyla bile ileri gönderebilecek, özel top sürüş kontrolleri sayesinde oyunda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkarabileceksiniz.

Futbol topuna ayrı bir varlık olarak davranan PES serisi önceki oyunlarda da oyunculara bol alanlara pas atma, defans oyuncularını topla karşılama veya boş alan yaratmak için verkaçlar yapma imkanı tanıyordu. TrueBall Teknolojisi ise oyuncuları daha da özgürleştirecek ve diğer futbol oyunlarındaki gibi topun hareketi futbolcuya göre değil, futbolcuların hareketleri topun hareketlerine bağlı olarak şekillenecek. Oyuncular serbestçe hareket eden topu tamamen kontrol edebilecek, PES 2014'ün top kontrollerinde ustalaşarak topun hızından faydalanabilecek veya hareketine müdahale edebilecekler.

Sonuç olarak oyunda futbolcuların etrafında 360-derecelik, iki ayağıyla da kontrol edebilecekleri bir kontrol alanı mevcut olacak. Oyuncular topu ustaca hareketlerle sürme yeteneğine ek olarak topu rakip oyunculardan saklayabilecek, diğer ayaklarını kullanarak rakiplerini şaşırtacak hareketler yapabilecek ve yakın kontrolde ustalaşmak üzere yenilikçi yöntemler kullanabilecekler.

" Hareket Animasyonu İstikrar Sistemi (M.A.S.S.): Futbolcular arasındaki fiziksel mücadele maçların hayati yanlarından biridir, yeni M.A.S.S. özelliği sayesinde birden çok sayıda futbolcu arasındaki vücut temasları birbiriyle kesintisiz biçimde uyum sağlayan özel animasyonlar sayesinde bire bir simüle edilecek. M.A.S.S. belli şartlar altında meydana gelen önceden hazırlanmış animasyonlar kullanmak yerine, içinde bulunduğunuz duruma anında uyum sağlayacak, faul yapılan oyuncunun tepkisi tamamen darbeyi aldığı yöne ve darbenin kuvvetine bağlı olarak şekillenecek. Futbolcular boyları ve kuvvetleri gibi faktörlere bağlı olarak tökezleseler de kontrolü tekrar ele alabilecekler, diğer futbolcuları toptan uzaklaştırabilecek ve vücutlarını kullanarak diğer oyuncuların topu kapmalarını engelleyebilecekler. PES 2014'te alışılmış ayak sokma veya kayarak müdahalelere ek olarak bir çok yeni top kapma stili mevcut olacak.

PES 2014'ün gerçekçilik anlayışının en önemli kısımlarından birini de top kapmak için yapılan müdahaleler oluşturuyor, futbolcuların mücadeleleri TrueBall fiziği ile birleştirilerek topun aynı gerçek bir maçta olduğu gibi hareket etmesi sağlanacak. Futbolcular topa sahip olmak için mücadele ederken top boşta kalabilecek veya mücadeleden galibiyetle ayrılan futbolcunun kontrolüne geçebilecek.

M.A.S.S. öğesinin eklenmesi sayesinde bire bir anlarda da büyük yeniklikler görebileceksiniz. Önemli futbolcular arasındaki kişisel mücadeleler maçın sonucuna doğrudan etki edebileceğinden PES 2014'te bu tür mücadelelere ayrıca özen gösterildi. Defans futbolcuları topu kapmak için üzerine giderek, pas yollarını kapamak için geride durarak veya topa sahip olmak için müdahale ederek hücumdaki futbolcu üzerinde büyük baskı kuracaklar. Aynı şekilde hücuma çıkan futbolcular da bir yandan topu koruyarak defans oyuncularından daha hızlı hareket etmeye çalışacak, avantaj sağlamak için feyk atacak, boş alan bulduklarında pas verecek veya şut çekebilecekler. Bu sayede inanılmaz derecede açık maçlar oynanacak ve futbolcuların özellik ve yetenekleri sahanın dört bir yanındaki kişisel mücadelelerin sonucunu belirleyecek.

" Maçın Yüreği: Futbolun neden bu kadar sevildiğini tanımlamaya çalışmak çok zor bir iş. Bunun teknik değil de duygusal bir bağımlılık olduğunu söyleyebiliriz. Ev sahibi takımın arkasındaki taraftar desteği rakip takımı baskı altına alır, taraftarlar o ünlü "onikinci adam" rolünü üstlenirken, maçlar deplasman takımları için son derece zorlu bir hal alabilir. PES 2014'te Maçın Yüreği ile takımlara verilen desteğin hem bireysel olarak futbolcular, hem de tüm takımları için etkilerini isabetli biçimde yaratmaya çalıştık.

Maçtaki tüm futbolcular oyun stillerine ve yeteneklerine ek olarak bir de ruhsal özelliğe sahip olacak ve bu özellik kötü bir maç çıkardıkları zaman kendilerini doğrudan etkileyecek. Ancak eğer bir futbolcu o gün iyi oynamıyorsa takım arkadaşları o futbolcu çevresinde birleşerek desteklemek için birlikte hareket edebilecekler. Benzer biçimde tek bir futbolcunun anlık da olsa bireysel olarak göstereceği üstün performans takım arkadaşlarını da ateşleyebilecek. Coşkulu stadyumlardaki kazan etkisi taraftarların ruh halini yansıtacak, yepyeni ses efektleri ve göz alıcı yapay zeka sistemleri bir araya gelerek unutulmaz bir maç günü atmosferi yaratacaklar.

" PES ID: PES 2013 Futbolcu Kimliği sistemi sayesinde gerçekçilikte yeni standardı belirlemişti. Oyuncular ilk kez futbolcuları kendilerine has koşu ve oyun stillerine bakarak anında tanıyabilme şansına sahip olmuştu. Futbolcuların koşu tarzları, topla birlikte hareket etme ve pas verme stilleri gerçek hayattaki halleriyle bire bir aynıydı ve PES 2013'te bu sistemi kullanan 50 futbolcu bulunuyordu.

PES 2014'te bu sayı neredeyse iki katına çıkarıldı ve daha fazla yıldızın kendine has animasyonları ve yapay zekaları eklendi.

" Takım Oyunu: Yeni oyunun yenilikçi Kombinasyon Oyunu sistemi sayesinde oyuncular sahanın belli alanlarında üç veya daha fazla sayıda futbolcuyu kullanarak farklı taktikler belirleyebilecekler. Bu futbolcular savunmadaki veya orta sahadaki boşluklardan faydalanmak için çok daha farklı topsuz koşular yapacak, kendilerini müsait hale getirmek için kanatları kullanacak, kavisli koşular yapacak veya defans oyuncularının üzerlerine koşacaklar. Oyuncular bu hareketleri sahanın belli alanlarında kullanılmak üzere ayarlayabilecek ve bu sayede savunmadaki zayıflıkları avantaja çevirebilecekler.

" Oyunun Özü: PES Productions serinin ana öğelerini yenilemek ve bir çok önemli geliştirme eklemek üzere PES ve futbol hayranlarıyla yıllar süren görüşmeler gerçekleştirdi.

Oyun görsel olarak formaların kıvrımlarından yüz hareketlerine kadar inanılmaz bir gerçekçilik sunarken, yeni animasyon tekniği hareketler arasında kesintisiz geçişler sağlayacak ve kontrolde duraklamalara veya kısıtlamalara yol açmayacak. Stadyumlar baştan yaratılan sahaya giriş yerleri ve maç esnasında hareketlenen taraftarlarla gerçek hayattakilerin aynısı olacak. Yeni sistemin kullandığı aydınlatma efekti sayesinde görseller daha doğal bir görünüm kazandı. Gerçek zamanlı olarak değiştirilebilen taktik kararlar ve bazı olayların ardından çıkan ara videoların çıkarılmasıyla maç akışı da daha kesintisiz hale getirildi.

Frikikler ve penaltılar da ciddi ölçüde değiştirildi. Yanıltma koşularının eklenmesi ve kısa paslardaki kısıtlamaların kaldırılmasıyla frikikler üzerindeki kontrol daha da geliştirildi. Frikik karşılayacak olan oyuncular da kalecilerinin konumlarına değiştirme imkanına sahip oldular, barajlar ise topu engellemek veya geri püskürtmek için içgüdüsel olarak vuruşlara tepki verecek şekilde değiştirildi.

Penaltılarda artık penaltı vuruşunu kullanarak futbolcunun yeteneğine ve topu göndermek istedikleri yere bağlı olarak değişen bir hedef rehberi kullanılacak. Kaleciler penaltıyı kullanan oyuncunun güçlü olmadığı yanı sezdikleri taktirde vuruştan önce pozisyon alabilecekler.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Etiketler: Xbox, 360, Oyun, Xbox 360 Oyun, X360, PES, 2014, X360 PES 2014, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kahramankazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla,

Playstation 3 Xbox 360 Playstation 4 Xbox One Nintendo Wii Psp Ps Vita

PlayStation 3, PlayStation 2'nin ardından gelen serinin üçüncü video oyunu konsoludur. PS3 olarak kısaltılır. Yendinci nesil video oyun konsollarından biridir. 2009 yılında çıkan PS3'ün kasası daha ince yapılıdır ve daha az enerji tüketir. PS3 Slim ilk olarak 120 GB olarak üretilse de daha sonra 250 GB'lıklar da üretilmiştir. PS3, PS2 oyunları ile uyumlu değildir ve üçüncü parti işletim sistemi kurulumu özelliğini kullanmaz. Tüm bunların yanında PS3'e birçok yeni özellik eklenmiştir. PS3'e gelen diğer bir yeni özellik de yeni jenerasyon optik disk formatı kullanıyor olmasıdır. PS3, optik sürücü olarak 2x hızında Blu-Ray sürücü kullanır. Günümüzde Blu-Ray diskler 200GB'a kadar yükselmiştir. Böylece birçok veriyi artık tek bir diskte toplayabileceksiniz. PS3'ün Blu-Ray sürücüsünde CD ve DVD fotmatında olan diskler de yine okunabilir durumdadır.

Özellikle erkekler tarafından PS3 oyun konsolu fazlasıyla sevilir. Hatta evde PS3 partileri düzenlenir ve keyiflice vakit geçirilir. Boş vakitlerinizde evinizde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız PS3 alabilirsiniz. En çok tercih edilen oyun konsollarından biri olan PlayStation3 ile evinizde Blu-Ray filmler izleyebileceğiniz gibi DVD ve CD formatındaki filmleri de izleyebilirsiniz. Dilerseniz Divx ve HD filmleri de sorunsuzca izleyebilme imkanına sahip olduğunuz için PS3 ile evinizi adeta bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. WİFİ özelliği ile bilgisayarınızda bulunan dosyalara ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz kadar internette gezinebilirsiniz. USB girişi sayesinde veri paylaşımı bulunabilir, bellekte bulunan videolara ve resimlere bakabilirsiniz.

PS3 ile internet üzerinden arkadaşlarınızla online oyun oynayabilirsiniz. Optik ses girşi olan ses sisteminize bağlayabilir ve odanızı adete bir sinema salonuna veya oyun odasına dönüştürebilirsiniz. Siz de evinizde vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, kategorimizde bulunan PS3 fiyatlarını inceleyebilir ve uygun fiyatlı bir PlayStation3 alabilirsiniz. PS3 fiyatları, ürünlerin GB hafıza oranına göre değişiklik göstermektedir. PS3 ile FİFA oyunlarını ve dilediğiniz birçok oyunu evinizde dev ekranda izleyebileceksiniz. PS3 kurulumunu yaptıktan hemen sonra oyunlar oynamaya ve filmler izlemeye başlayarak vaktinizi değerli kılabilirsiniz. Dilerseniz evinizin dekorasyonuna uyumlu olan PS3 rengini seçebilirsiniz.


 

Sony Playstation 4

PlayStation 4, Sony oyun konsollarının en son ürünüdür ve milyonlarca kişi tarafından çok fazla sevilmiştir. PS4'ün bu kadar çok sevilme nedenlerinin başında da olağanüstü oyunların yer aldığı listedeki tüm oyunları oynayabilme imkanı sunması. Siz de maceralara doğru yelken açmak ve arkadaş grubunuzla doyasıya eğlenmek için evinize PS4 alabilirsiniz. PS4 ile arkadaşlarınızla birlikte soluksuz maceralara atılacak, yerinizde duramayacak, adeta heyecanı doruklarında yaşayacaksınız. Çok oyunculu dövüş oyunlarında meydan okuyacak, dilerseniz tek kişilik oyununuzu dünyanın öbür ucundaki birine verebileceksiniz. PS4 sistem yazılımını güncellemesiyle birlikte yeni temalar eklemiş, YouTube'da video paylaşma, yepyeni bir müzik oynatıcı ve inanılmaz Oyunu Paylaş gibi birçok özelliğe de ev sahipliği yapmıştır.

PS4'ü isterseniz direk TV'nize ya da Sony Xperia Z3 serisi akıllı telefonunuza yansıtabilirsiniz. Oyun tutkunlarının son gözdesi olan PS4 ile siz de oyun dünyasında yepyeni maceralara atılabilirsiniz. Oyun konsolları arasında en sevilenler arasında yerini alan PS4, uzun süre boyunca tahtını kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Sony, yeni çıkan oyunlara ileri düzeyde Sony desteği sunuyor. Yeni oyunları en mükemmel şekilde oynayabilmek için hemen bir tane PS4 edinmeniz tavsiye edilir. PS4 fiyatları, PS3 fiyatlarına göre daha pahalıdır. Bunun nedeni ise yeni nesil oyun konsolları arasında bulunan PS4'ün kendini yenilemiş olmasıdır.

PS3 ile PS4 arasındaki farkı merak ediyorsanız, PS4'ün PS3'e göre adeta bir grafik canavarı olduğu söylenebilir. Daha iyi tepki zamanı, daha canlı grafikleri ve daha iyi tepki zamanı ile adeta size vazgeçemeyeceğiniz oyun zevki sunacak. Üstelik PS Plus servisi sadece PS4 oyuncularına sağlanacağı için bedava oyun oynama imkanı bulacaksınız. Üstelik PS4 bağımsız oyunları destekleyecek yapıdadır. PS4 aynı zamanda kullanıcılarına uzaktan oynama özelliği sunuyor. PS Vita ile oyun oynarken eş zamanlı olarak PS4'te de oynayabileceksiniz. PS4'ün özellikleri arasında; kendini iyileştirmesi, geliştirmesi ve bedava oyun oynayabilme imkanı sunması gibi özellikleri yer alıyor. PS4 fiyatları arasında küçük çaplı değişiklikler olabilmektedir. Uygun fiyatlı bir PlayStation 4 arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

 

Microsoft Xbox 360

Xbox 360, Microsoft tarafından üretilen yedinci jenerasyon oyun konsoludur. Günümüzde XBOX 360 Elite, XBOX 360 S, XBOX 360 Süper Slim ve XBOX 360 Arcade olmak üzere 4 farklı paket şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Xbox 360 Windows Media Center Extender(MCX) olarak kullanılabilmektedir. Konsolun IR kumandasında Windows Media Center kontrolü için butonlar da yer almaktadır. Tüm bu özellikleriyle birlikte son derece kullanışlı ve eğlenceli bir oyun konsoludur. Xbox 360'da aygıt sürücüsü, API, değiştirilebilir ara yüz gibi sisteme yük bindiren uygulamalar yoktur. Bu nedenle son derece hızlı ve güçlüdür. Oyun oynamanın keyfini doyasıya yaşamak için evinize Xbox 360 alabilirsiniz. Böylece evinizde geçirdiğiniz vaktinizi daha değerli ve daha anlamlı kılabilirsiniz. Üstelik arkadaş toplantılarınızda doyasıya oyun oynayabilecek ve eğlencenin dibine vuracaksınız.

Xbox 360'ın 3 çekirdekli IBM PowerPC tabanlı sistem işlemcisi vardır ve 3.2 GHz saat frekansında çalışır. Grafik işlemcisinin tasarımı ATI tarafından yapılmıştır ve 500 MHz saat frekansında çalışır. Sistem belleği, 512 MB GDDR3 ve 800 MHz saat frekansında çalışır. 2.42GB bellek bant genişliğine sahiptir. Çevresel ses sistemi ve DVD okuyucusu bulunmaktadır. 3 adet USB 2.0 kapısı ve High Definition özelliği sayesinde son derece kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Eski modellerinde WİFİ kablosuz ağ bağlantısı aparat yardımıyla yapılsa da Xbox 360 S modelinde kablosuz ağ bağlantısı desteği bulunmaktadır. Xbox 360 Elite modelinde 120 GB sabit disk bulunmaktadır. Xbox 360 oyun konsolu çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda birini kolayca satın alabilirsiniz.

Üstelik Xbox 360 E'nin HDM bağlantısı sayesinde dilediğiniz filmleri veya videoları büyük ekranda izleyebilecek. Salonunuzu adeta bir sinema salonuna ya da oyun odasına dönüştürebileceksiniz. 500 GB HDD'si sayesinde istediğiniz kadar filmi veya oyunu avucunuzun içine sığdırabilirsiniz. Xbox 360 fiyatları, çeşitliliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizi inceleyerek uygun fiyatlı bir Xbox 360 çeşidini alabilir ve bu doyumsuz oyun zevkini evinize taşıyabilirsiniz. Üstün kalitesi ve maksimum performansı ile tıpkı gerçek boyuttaymış gibi oyunlar oynayabileceksiniz. Xbox 360 sayesinde oyun oynamak artık sıradan bir durum olmaktan çıkacak, sevdiğiniz oyunlara adeta tutkuyla bağlanacaksınız.

 

Nintendo Wii

Wii, Nintendo firması tarafından geliştirilmiş ve 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Birçok kullanıcı evinde keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek için Nintendo Wii oyun konsollarından kullanır. Siz de evinizde geçirdiğiniz zamanı anlamlandırmak için evinize Wii alabilirsiniz. Wii ile aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz. Dilerseniz internette gezinebilir, dilerseniz alışveriş yapabilir ya da film izleyebilirsiniz. Üstelik Wii'nin bir diğer özelliği de herkes için ayrı bir oyun kanalı bulundurması. Birçok farklı Wii oyunları ile adeta evinize tutsak olacaksınız. Wii ile evinizde vakit geçirmenin keyfini sonuna kadar yaşayacak, dilerseniz evinizde oyun partileri düzenleyebileceksiniz. En uygun Wii fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Wii'nin en önemli parçası oyun kumandasıdır. Hareketlere duyarlı sensörler içermekte ve kişiye bambaşka deneyimler sunmaktadır. Cihaz ile birçok işlem yapılabilmektedir. Power tuşuna uzun süre basıldığında tamamen kapatılabildiği gibi internete bağlandığında bir kere power tuşuna basıldığında uyku moduna girer. Wii bu durumda iken Wiiconnect açıksa % 50 enerji tüketmektedir. Wiiconnect'in görevi de sürekli bağlantıda kalıp bilgi aktarmaya devam etmeyi sağlamaktır. Disk kanalı, Mii kanalı, fotoğraf kanalı, alışveriş kanalı, haber kanalı, hava durumu kanalı, Wii hafızasında kurulu bir şekilde bulunmaktadır. Wii oyun konsolunu satın aldığınızda tüm bu kanallar kurulu bir şekilde geldiği için sizin tek yapmanız gereken şey bunların keyfini çıkarmak.

Wii ile internete bağlandığınızda birçok kanalı indirebilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz. Bunlar arasında: internet kanalı, Nintendo kanalı, Mii yarışma kanalı, herkesin oyun kanalı gibi çeşitli kanallar bulunmaktadır. Bu kanalların çoğu internete bağlanan Wii'lerde kullanılmaktadır. Wii'nin yanında WiiSports oyunu hediye gelmektedir. Bu oyun içinde 5 adet spor aktivitesi yapmak mümkündür. Bunlar: beyzbol, bowling, boks, golf ve tenistir. Ayrıca bu oyunların 4 oyuncu kapasitesi bulunmaktadır. Yani arkadaşlarınız evinize geldiğinde onlarla eğlenceli vakit geçirecek, gönlünüzce oyun oynayabileceksiniz. Üstelik Wii'nin içinde: atış poligonu, Mii'yi bul, masa tenisi, bilardo, balık tutma, boğa saldırısı gibi mini oyunlar da bulunmaktadır. İster evinizde yalnız olun ister arkadaşlarınızla, tüm bu süre zarfında eğlencenin doruklarına çıkacak ve hiç sıkılmadan vakit geçirebileceksiniz. Wii fiyatları özelliklerine göre değişebilmektedir.

 

PSP/Vita

Hareket halindeyken oyun oynama keyfinizden mahrum kalmayın diye hemen kendinize PSP Vita alabilirsiniz. PSP Vita'nın küçük boyutu sayesinde her yere kolayca taşınabilme imkanı bulunur. Böylece gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve sıkıldığınız her an PSP Vita'nızla oyunlar oynayabilirsiniz. Sony, son yıllarda PlayStation Vita ürününü piyasaya sürdükten sonra PSP Vita'lar biraz geri planda kaldı. PS Vita, PSP Vita'ya göre daha kullanışlıdır. Üstelik birçok yeni özelliği sayesinde kullanıcıya büyük kolaylıklar ve imkanlar sunar. Buna WİFİ bağlantısı ve görüntülü görüşme özelliği de dahildir.

PS Vita, PSP'ye göre çok daha yüksek bir görsellik kalitesi sunuyor. Dokunmatik ekranı sayesinde oyunlara daha iyi hakim olabilme imkanı sunuyor. Ve PS Vita yeniliği sadece bunlarla bitmiyor, aynı zamanda arka kısmında çoklu padi bulunuyor ve bu da oyunlarda ekstra kontrol imkanı sunuyor. Bu cihazın özellikleri sayesinde macera ve spor oyunlarında maksimum performans deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünün yeni özellikleri, cihazı çevirerek ya da hareket ettirerek oyun içinde çok zengin kumanda özellikleri elde edebilme imkanı sağlıyor. Sony PS Vita, çift joystick ile sanki gamepad'de oynarmış gibi rahat bir oyun deneyimi sunuyor. Kablosuz ağ ve 3G özellikleri sayesinde son derece kullanışlı olan bu oyun konsoluna karşı koyamayacak, gittiğiniz her yere yanınızda götürmek isteyeceksiniz. PS Vita artık sevdiklerinizle iletişim halinde kalmanıza da olanak sağlıyor. İnternet üzerinden Skype'a bağlanarak sevdiklerinizle görüntülü konuşabileceksiniz.

Oyun keyfinizi sürekli yanınızda taşımak istiyorsanız PSP Vita ya da PS Vita oyun konsollarını alabilir ve canınız ne zaman isterse oyun oynayabilirsiniz. Uzun seyahatlerde ya da gittiğiniz sıkıcı aile toplantılarında kendinizi biraz eğlendirmek için PS Vita oyun konsolu tam size göre. birçok farklı oyun seçeneği ile canınız ne zaman isterse mobil haldeyken o oyunu oynayabileceksiniz. PS Vita'ların içinde genellikle oyun bulunmaktadır. Aldığınız gibi oyun oynamaya başlayabilirsiniz. PS Vita fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Uygun fiyatlı bir PS Vita arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını satın alabilirsiniz. Üstelik, kardeşinize ya da en yakın arkadaşınıza güzel bir hediye almak isterseniz PSP Vita sizin için iyi bit alternatif olabilir.

 

Microsoft Xbox One

Xbox, en sevilen ve en çok tercih edilen oyun konsolları arasındadır. Tıpkı diğer oyun konsolları gibi Xbox'ın da farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kategorimizde bulunan Xbox çeşitlerini inceleyebilir ve eviniz için bir tane satın alabilirsiniz. Siz de oyun oynamayı ve evinizde vakit geçirmeyi seviyorsanız, artık bunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Xbox One, şimdiye kadar üretilen tüm oyun konsollarının en mükemmeli olması amacıyla üretilmiştir. Bunun için ise Microsoft dünyada bir ilki gerçekleştirmiş ve bir oyun işletim sistemi yaratmıştır. Bu sayede artık TV seyretmek veya oyun oynamak için girişleri değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Microsoft Xbox One sayesinde hiçbir performans kaybı yaşanmadan bir sürü uygulamayı çalıştırabilecek ve evinizde geçirdiğiniz vakti değerli kılabileceksiniz. Xbox One ile maksimum performansla oyun oynayabilirsiniz. Xbox One'ın yeni kombinasyonunda adeta süper bilgisayar hızını bulabilirsiniz. Sanki bir oyun konsolu değil de maksimum performans sağlayan bir bilgisayarla oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Xbox One hızı ve gücü bir araya getirmiş ve sizin için ışık hızında deneyimler sunmak için tasarlanmıştır. Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Xbox'un oyun kumandası birçok teknolojik yenilikle daha iyi bir hale getirilmiştir. Uyarım tetikleyicileri, daha gerçekçi bir deneyim yaşatmak için parmak ucuna hassas geri bildirim sağlamaktadır. Daha iyi bir hassasiyet ve el kongoru için kontrol çubukları, D-pad'i ve dış hatları modernize edilmiştir. Xbox, hayat kadar gerçek gibi görüntü imkanı sunuyor. Gelişmiş yapay zeka teknolojisi ve işlemci gücü oyun dünyasını hayata taşıyor. Xbox sayesinde en yüksek kalitede ve en gerçekçi şekilde oyun deneyimi yaşamanız mümkün. Xbox 360 Elite fiyatları ve Xbox Kinect fiyatlarını karşılaştırmak ve kendinize Xbox satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Xbox fiyatları özelliklerine göre değişse de en ucuz Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Xbox One, 500 GB hafızaya sahiptir. Kutu içerisinde: 2 adet kol, adaptör, AV bağlantı kablosu, HDMI kablosu ve 80 güncel oyun yer alıyor. Böylece istediğiniz zaman bedava oyun oynayabilecek, ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

 

Konsol Oyunları

Evinizde; Xbox One, Xbox 360, Sony Playstation4, Nintendo Wii gibi oyun konsolları bulunuyorsa, oyun oynamak için konsol oyunlarından edinmeniz gerekecek. Kategorimizde, her yaşa uygun bir konsol oyunu bulabilir ve evinizde son derece eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. En sevilen PS4 oyunları arasında PES 2015, FİFA 15, Call of Duty Advaced Wafare ve GTA5 bulunuyor. Son derece eğlenceli olan bu oyunları dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Özellikle erkekler futbola daha düşkün olduğu için PES 2015 ve FİFA 15 adeta onların gözbebeği. Savaş, macera ve aksiyon seviyorsanız, Call of Duty oyunu tam da size göre demektir. Call of Duty'nin istediğiniz sürümüne kategorilerimizden kolayca ulaşabilir, dilerseniz bilgisayarınızda, dilerseniz PS Vita'nızda ya da oyun konsollarınızda bu eşsiz oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

En çok tercih edilen konsol oyunları arasında kinect sports oyunları yer alıyor. Xbox One ve Xbox 360 oyun konsolları ile uyumlu olan bu oyunlar, adeta sizi oyunun içine çekiyor. Xbox kinect oyunları ile artık birçok spor dalı evinizin salonuna geliyor. Sadece birkaç dakika içinde salonunuzu dilerseniz golf sahasına, bowling salonuna ya da tenis masasına çevirebilirsiniz. Kinect oyunları ile artık hareketsiz hayatınıza veda edecek, hareketli ve eğlenceli bir hayata merhaba diyeceksiniz. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte evinizde keyifli vakit geçirmek için kinect oyunları oynayabilirsiniz. Evinizde arkadaş grubunuzla birlikte toplandığınızda, bowling turnuvaları düzenleyebilir ya da kaleye gol atmaya çalışabilirsiniz. Tüm bunları tıpkı gerçek hayatta yaptığınız hareketlerle yapacak ve eğlencenin doyumsuz tadını yakalayacaksınız.

PS3 ve PS4 oyunları için ilgili kategorilerimizi inceleyerek en popüler video oyunlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. son derece eğlenceli ve keyifli oyunlardan dilediğinizi seçerek evinizi adeta bir oyun salonuna çevirebilir, dilediğiniz kadar çok oyuna tek tıkla sahip olabilirsiniz. Evinizde oyun konsolu kullanmıyorsanız, tüm video oyunlarını PC oyunu olarak satın alabilirsiniz. En iyi PC oyunları arasında, en sevilen konsol oyunları yer alıyor. PES 2015'i bilgisayarınızda oynamak için kategorimizde bulunan PES 2015 fiyatlarını inceleyebilirsiniz. En sevilen bilgisayar oyunları arasında bir de GTA ve Call of Duty bulunuyor. Tüm bu oyunların yeni sürümlerine ulaşmak ve tek tıkla sahip olmak için yapmanız gereken tek şey PC oyunları kategorisine göz atmak.

 

Konsol Aksesuarları

Oyun konsollarınızdan maksimum seviyede verim almak için konsol aksesuarları kategorimizde bulunan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Hangi oyun konsolunu kullanıyorsanız onun kategorisine girerek dilediğiniz ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olanını anında satın alabilirsiniz. En çok kullanılan aksesuarlar arasında oyun kolu (joystick) çeşitleri yer alıyor. Oyun kolu seçiminizi yaparken de yine oyun konsolunuza uygun olanı seçmeniz gerekecek. Tek taşla iki kuş vurmak istiyorsanız, alacağınız bir bağlantı aparatı ile oyun kolunu bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Oyun kolunu bilgisayara nasıl bağlayacağınızı karar kara düşünmek yerine hemen kategorimizde bulunan oyun kolu bağlantı aparatını satın almanız son derece mantıklı bir hareket olacaktır.

Oyun oynamak göze hitap ettiği kadar kulağa da hitap eder. PS oyun konsolu kullanıyorsanız, cihazınızın modeline uygun bir PS kulaklık almanız sizin için son derece yararlı olacaktır. En çok tercih edilen PS4 kulaklıklarının fiyatları için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. En az Playstation kadar Xbox çeşitleri de fazlasıyla tercih edilmektedir. Siz de Xbox kullanıcılarındansanız; Xbox kulaklık ve Xbox oyun kolu çeşitleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Kablosuz kulaklık ve kablosuz oyun kolu çeşitleri ile artık hareketleriniz kısıtlanmayacak. Bluetooth ile bağlanan bu ürünlerle kabloların yarattığı hareket kısıtlığından artık kurtuluyorsunuz. Oyun heyecanını ve coşkusunu mükemmel bir şekilde yaşamak için kablosuz kulaklıklardan ve oyun kollarından tercih etmeniz tavsiye edilir.

PSP Vita ile gittiğiniz her yere yanınızda götürdüğünüz oyunlarınızı daha da arttırmak için hafıza kartınızı yükseltebilirsiniz. PSP Vita hafıza kartı çeşitleri için kategorimizi inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye sahip ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Cihazınızı dış etkenlerden korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için PSP Vita kılıfını sürekli yanınızda taşımanız tavsiye edilir. Son derece kullanışlı olan bu çanta ile PSP Vita'nızın çizilmesini ve darbe almasını engelleyeceksiniz. Evinize yeni bir tane oyun konsolu aldıysanız ve henüz nereye koyacağınıza karar vermediyseniz, oyun konsolu aparatı ile televizyonunuzun yanına kolayca monte edebilirsiniz. Böylece evinizin dekorasyonunu bozmadan daha derli toplu görünmesini sağlayacaksınız. Xbox kılıfları ile cihazınızı yeşil, kırmızı, turuncu gibi renklerden biri ile kaplayarak evinizde içine biraz renk getirebilirsiniz. Üstelik silinebilir yapıya sahip olan bu kılıfları çıkarmak istediğinizde iz bırakmadan çıkarabilirsiniz.

ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el bilgisayar alan yerler - bilgisayar alan yerler - cep telefonu alan yerler - cep telefonu alan yerler  ps4 alan yerler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü