Günün fırsatı

Xbox 360 Oyun - X360 CALL OF DUTY GHOSTS

X360 CALL OF DUTY GHOSTS
Ürün Kodu: 05.0416
Stok Durumu: Ön Sipariş
Fiyatı: 0.00 TL
    Miktar:  
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 OYUN SATIŞ TAKAS ALIM SATIM VE DEĞİŞİM YAPMAKTAYIZ.
 
BÜTÜN PS4 OYUNLARIMIZ MEVCUTTUR.
 
OYUNLARIMIZ SÜREKLİ YENİLENMEKTEDİR.
 
KONSOL TEKNİK SERVİS TAMİR
KONSOL OYUN AKSESUAR VE YEDEK PARÇA SATIŞI
KIRIM VE OYUN DOLUMU MEVCUTTUR.
 
ÜRÜNLERİMİZ SIFIR SORUNSUZDUR.
 
AKLINIZA TAKILAN HERŞEY İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.. 

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

CALL OF DUTY GHOSTS

Oyuncu Profili

Call of Duty: Ghosts yeni nesil motor ile güçlendirilmiş yeni bir dünya, yeni ortamlar ve yeni karakterler sunacak. Oyuncular ilk defa güçsüz olan tarafta oynayacak, bir manganın üyesi olarak sayıca ve ateş gücü olarak üstün bir düşmana savaşacaklar. Tek kişilik hikaye akla hayale sığmayan bir kitlesel saldırı ile başlayacak. Çok büyük güçlere sahip silahlar kullanılmış, Amerika'nın çoğu yok olmuş ve bildiğimiz dünyanın şekli değişmiştir. Eviniz harabeye dönmüş, etrafınızdaki her şey yok edilmişken siz ve kardeşiniz Ghosts ismiyle bilinen gizemli bir gruptan geriye kalan kişilerle karşılaşırsınız. Birlikte yalnızca geriye kalanları savunmakla kalmayacak, yıkımı tamamlayıp yaşam şeklimizi ortadan kaldırmadan önce savaşı düşmana taşımak zorunda olacaksınız. Traffic filminin Akademi Ödüllü® yazarı ver Syriana'nın yönetmeni Stephen Gaghan'ın da yazarları arasında bulunduğu Call of Duty: Ghosts bu önemli seride ve yeni nesil oyunlarda ileriye doğru atılan büyük bir adım olacak.Call of Duty: Ghosts benzeri olmayan bir online deneyim sunacak. Oyuncular ilk kez askerlerini ve mangalarını kişiselleştirebilecek, öncekilerden çok daha gerçekçi ve sarıcı ortamlarda savaşacak ve tüm bunlar oyuncuların nereye giderlerse gitsinler oyuna bağlı kalabilmelerini sağlayacak yeni Call of Duty® App ile bir araya getirilecek. 20,000'den fazla olası karakter kombinasyonu, oyunu kökten değiştirecek dinamik harita olayları, yeni taktik oyuncu hareketleri, yeni Nişancı Tüfeği silah sınıfının da dahil olduğu 30'dan fazla yeni silah, 20'den fazla yeni Killstreak, oyunla birlikte gelen 14 harita, yedi yeni çokluoyuncu modu, altı oyuncuya kadar işbirlikli oyun imkanı verecek yeni Squads modu, derin Klan entegrasyonu ve yeni Call of Duty App sayesinde ikinci bir ekran da sunacak olan Call of Duty: Ghosts hem yeni nesil, hem de şimdiki nesil konsollarda eksiksiz bir online deneyim sunacak.

Yeni Oyun Sistemi

Sınıf-Yarat ve Perk Sistemleri Modern Warfare®'den beri Call of Duty oyuncuları için vazgeçilmez özellikler olmuştur, Call of Duty: Ghosts ise Call of Duty tarihindeki en esnek ve en kapsamlı Sınıf-Yarat ve Perk Sistemini sunuyor.Call of Duty: Ghosts'ta yalnızca bir sınıf yaratmayacak, bir asker yaratacaksınız. Ghosts'un yeni Asker-Yarat sistemi sayesinde oyuncular çeşitli silah donanımları seçebilmeye ek olarak askerlerinin fiziksel görünümlerini de seçebilecek, yüz, vücut şekli, ekipman, cinsiyet gibi seçenekleri kullanarak 20,000'den fazla kombinasyon üretebilecekler. Kişiselleştirme ile askerinizin yalnızca görünüşünü kendinize göre ayarlamakla kalmayacak, ekipman yükü üzerinde de daha çok kontrol sahibi olacaksınız. Ghosts'ta size birinci silah, ikinci silah, ölümcül ve taktik ekipmanlar ve Perkler arasında dağıtmanız için bir bütçe verilecek. Tüm eklentiler ve Killstreak'ler ise bedava seçilebilecek.XP kazandıkça istediğiniz yüklemeleri, istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde yaratmak için silahlar, eklentiler ve ekipmanlar üzerinde kullanabileceğiniz jetonlar kazanacaksınız. Yeni Perk sisteminde de eskisinden çok daha fazla Perk mevcut. Her Perk bir ile beş arasında önceden ayarlanmış bir puan değerine sahip olacak ve siz de sekiz puanlık Perk seçebileceksiniz. Bütçenizi kullanarak istediğiniz Perkleri seçebilirsiniz. Oyuncuların elinde eskisinden çok daha geniş seçenek imkanları var, isterseniz her biri iki puanlık dört Perk veya hatta her biri tek puanlık sekiz Perk bile seçebilirsiniz. Oyuncular ikinci silah veya ekipman seçmemeyi tercih ettikleri taktirde 11 Perke kadar alabilecekler.
Perkler şu türlere ayrılmıştır:
- Hız -Sleight of Hand ve Agility gibi örnekleri olan bu perkler oyuncuların ortamda daha hızlı hareket etmelerini sağlayacak.
- Silah Kullanma - On The Go (koşarken silahı doldurabilme) ve Strong Arm (ekipmanları daha ileri fırlatabilme ve el bombasının hazırlanma süresini kısaltma) gibi perklerle oyuncunun silah kullanma yeteneklerini geliştirir
- Gizlilik - Takedown (öldükleri yeri belli etmeden düşman öldürme) ve Off the Grid gibi perkler oyuncuların ortamlarda fark edilmeden ilerleyebilmelerini sağlar.
- Farkındalık - Oyuncunun etrafta olan bitenleri daha iyi süzmesini ve düşman ekipmanlarını tespit edebilmesini sağlar.
- Direnç - Oyuncuların hasara karşı dayanıklılığını ve sağlığının yenilenme hızını arttırır.
- Ekipman - Oyuncuların ekstra ekipman, eklenti ve cephane taşımasını sağlayan perkler
- Elit - Ping (düşman öldürdüğünüzde aktifleşen ve yakındaki düşmanları gösteren sonar ping) ve Deadeye (ard arda öldürdüğünüzde daha yüksek kurşun zararı verme şansınızı arttırır) gibi perkler içeren yeni bir tür.

Strike Paketleri

Call of Duty: Ghosts'ta Strike Paketleri geri dönüyor - Saldırı, Destek ve Uzman.
Saldırı Strike Paketi - Ard arda düşman öldürmeye dayanan ve ölünce resetlenen Strike paketi. Yeni öldürme serisi ödülleri arasında şunlar bulunuyor:
- Sat Com - Düşman hareketlerini izlemek için uydu iletişimini kullanın. Düşmanların yerlerini daha iyi tespit etmek için haritaya birden çok Sat Com bırakabilirsiniz.
- Guard Dog - İnsanların en iyi dostu arkanızı kollayacak. Köpeğiniz yakınlarda düşman varsa sizi uyaracak ve size sürpriz yapmak isteyenlerin işini bitirecektir.
- Maniac - Care Package ile gelişmiş juggernaut zırhlısını çağırın; yalnız unutmayın ki bu bıçak uzmanı hızlı yakın saldırılar yapabilmek için ateşli silahlardan feragat etmiştir.
Destek Strike Paketi - Oyuncu öldüğünde resetlenmeyen Strike paketi. Yeni öldürme serisi ödülleri arasında şunlar bulunuyor:
- Night Owl - Yakınlık derecesine göre düşmanları tespit eden ve sizi patlayıcılardan koruyan gelişmiş insansız hava aracı.
- MAAWS - Omuzdan kullanılan bu roketatar ile düşmanlarınızı güdümlü füzelerle vurabilirsiniz.
- Helo Scout - Kontrol edilebilir bir helikopter ile takımınıza keskin nişancı desteği sağlar.
Uzman Strike Paketi - Ard arda öldürülen düşmanlar oyunculara ek Perkler kazandırır.

Silahlar Eklentiler ve Ekipmanlar

Call of Duty: Ghosts Saldırı Tüfekleri, SMG'ler, LMG'ler, Pompalı Tüfekler, Keskin Nişancı Tüfekleri, Roketatarlar ve yeni Nişancı Tüfeği sınıfı ile 30'dan fazla yeni silah sunmaktadır. Nişancı Tüfeği klasik Keskin Nişancı Tüfeklerine nazaran daha çok yönlüdür ve Saldırı Tüfeklerinden daha güçlüdür. Nişancı Tüfekleri bir amaç noktasını uzaktan korumak için mükemmel bir seçimdir ve orta menzilli çatışmalarla başa çıkabilecek güce de sahiptir.
Yeni silah ve ekipman örnekleri arasında şunlar da bulunuyor:
- Saldırı Tüfeği - Honey Badger, SC-2010
- SMG'ler - Vector CRB
- Nişancı Tüfeği - IA-2 (dahili keskin nişancı dürbününe sahiptir)
- Ekipman- Termobarik El Bombası, Teneke Bombası, 9-Bang
Ghosts oyuncuların çok sevdiği bazı modları geri getirirken, aralarında şu iki örneğin de bulunduğu yedi yeni oyun türü de sunuyor:
- Search and Rescue - Search & Destroy benzeri bu modun farkı tur başına tek cana sahip olmamanız, Search & Rescue modunda takımınız sizi diriltebilecek. Kill Confirmed'in takım çalışması ve iletişimini Search & Destroy'un amaca dayalı işbirliği oyunu ile birleştiren bir mod.
- Cranked - Yeni bir Team Deathmatch türü. Düşman öldürdüğünüzde yeni yetenekler kazanacaksınız ve geri sayım başlayacak. Zaman dolmadan bir sonraki düşmanı öldüremezseniz havaya uçacaksınız. Bu modda oyuncular yalnızca rakiplerine karşı değil, zamana karşı da mücadele edecekler.

Asker Yarat & Prestij Kazan

Ghosts'un kişiselleştirme özellikleri oyunculara yalnızca Asker Yarat özelliği ile bir asker yaratma imkanı vermekle kalmıyor, oyuncuların görünüşlerinden Perklerine, silah yüklerinden oyun stillerine kadar her şeylerini seçebileceği 10 farklı asker ile tüm mangayı yaratabilmelerini sağlıyor. Ayrıca her bir manga üyesi XP toplayarak prestij kazanabilecek ve çeşitli sınıflarda ve farklı oyun modlarında ustalaşabilecek, bu da oyunculara daha önce görmedikleri seviyede bir esneklik ve derinlik sağlayacak.
Oyuncular 10 askerlerinin her birine yeni prestij seviyesi kazandırabilecek ve oyunda kat ettikleri tüm ilerlemeyi ve açtıkları yenilikleri koruyabilecekler.
- 10 asker.
- Asker başına 1 Prestij seviyesi
- Eşittir 10 Prestij seviyesi.
Call of Duty: Ghosts seriye dinamik harita olayları özelliğini ekliyor. Harita olayları bölümden bölüme değişecek, oyuncuların tetikleyeceği tuzaklardan, haritayı değiştiren olaylara kadar meydana gelecek her şey oyuncuların aksiyonu stratejik biçimde yönlendirmesine ve haritayı yeni stratejilere ve oynanışa imkan verecek biçimde dönüştürmesine olanak sağlayacak.
Savaş alanına bırakılan bu görev çantaları, tamamlandıklarında oyunculara Care Package kazandıracak ve cephane ve ekipmanlarını dolduracak. İlk dökülen kan daima ilk Saha Emri çantasının düşmesine neden olacak; bu görev bir düşmanı kafasından vurmak da olabilir, Lethal kullanmak da.Call of Duty: Ghosts oynanışa katkıda bulunan karakter yeteneklerini geliştiren akıcı, gerçek hayattakine benzer taktik oyuncu hareketleri ekleyerek oyun dünyasındaki hareketliliği arttırıyor.
- Contextual Lean System - İster saldırıyor, ister ateş altında kaldığınızda siper arıyor olun, yeni düğme kombinasyonlarını öğrenmenize gerek kalmadan engellerin etrafından doğal olarak eğilebileceksiniz.
- Mantling - İvmenizi kaybetmeden objelerin üzerinden akıcı biçimde geçebileceksiniz. Ateş ederken alçak aşma hareketi yapabilecek, çatılardan çatılara zıplayabileceksiniz.
- Knee Slide - Koşarken çömelme veya yere yatma duruşlarına doğal biçimde geçebileceksiniz. Kayma sırasında ateş etmeye devam ederek ivmenizi koruyabileceksiniz.

Mangalar

Call of Duty: Ghosts Squads (Mangalar) isminde üçüncü bir yeni oyun modu da sunuyor, bu modda her yetenek seviyesinden oyuncular çokluoyuncuda yarattıkları asker mangalarını tek başlarına, altı oyuncuya kadar işbirlikli veya rekabet modlarında kullanabilecekler. Bu mod çok çeşitli oyun türleri sunacağından oyuncular istedikleri zaman arkadaşlarıyla hızlı bir işbirliği oyunu için yaratmış oldukları askerleri oyuna sokabileceksiniz. Manga askerleri yana doğru yürüyerek ateş etme, köşelerde pusuya yatma, zıplayarak ateş etme gibi gerçek hayattakine benzer beceri ve davranışlar sergileyeceklerinden rekabet de oldukça zorlu olacak. Oyuncular ve mangaları çevrimdışı olsanız bile XP kazanacaklar ve manganıza kendi başlarına oynamaları için meydan okunabilecek.
- Squad vs. Squad - İki kişilik rekabete dayalı mod: siz ve manganız rakibiniz ve mangasına karşı.
- Squad Assault - Çevrimdışı olsa bile altı kişilik işbirliği modunda diğer bir oyuncunun mangasına karşı oynayın. Eşleştirme sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden mangalara karşı oynayabilir veya saldırmak için arkadaşlarınızdan birinin mangasını seçebilirsiniz. Çevrimdışı oyuncular da aksiyona mangalarının silah yüklerini önceden belirleyerek, mangalarının savunacağı harita ve modu seçerek katılabilirler.
- Wargame - Siz ve beş askerden oluşan manganız başka bir mangaya karşı oynarsınız; hızlı bir işbirliği oyunu için kendi askerlerinizi arkadaşınızla değiştirebilirsiniz.
- Safeguard - Dört kişiye kadar işbirliği sunan bu modda ard arda düşman dalgalarına karşı savaşırsınız.
Mangalar modlarındaki ilerleme çokluoyuncu XP'si kazandırır, böylece oyuncular karakterlerine level atlatabilir, silah ve ekipman açabilirler.

Call Of Duty Profiliniz

Oyuncular artık Call of Duty Elite ile sahip oldukları veya oyun içinden veya çevrimiçi ücretsiz yaratabilecekleri yeni hesapları sayesinde profillerini gittikleri her yere, konsoldan konsola, şimdiki nesilden yeni nesile, ikinci ekrana ve daha fazlasına taşıyarak Call of Duty: Ghosts'a her yerde ulaşabilecekler. Yani oyuncular Xbox One veya PlayStation 4 gibi yeni nesil sistemlere geçmeye hazır olduklarında tüm Call of Duty: Ghosts istatistikleri, oyun içi başarıları, açtıkları ve fazlası da sorunsuz biçimde geçiş yapacak ve hazır halde bekleyecek.Yeni Call of Duty Uygulaması oyunculara Call of Duty: Ghosts ile birlikte çalışmak üzere tasarlanan ikinci ekran deneyimi yaşatacak. Beachhead Studio tarafından yaratılan uygulama Call of Duty Elite'in en iyi ve en popüler özelliklerinden bazılarının yanı sıra yeni özellikler de sunacak ve oyuncuların gittikleri her yerde konsol deneyimine bağlı kalmalarını sağlayarak Ghosts'a yeni bir boyut ekleyecek. Oyuncular uygulamayı kullanarak maç öncesi mangalarını düzenleyebilecek, maç sırasındaki yeniden doğuş öncesinde tek tuşla silahlarını değiştirebilecek, maç sonuçlarını görebilecek ve Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Yeni Call of Duty Uygulaması Call of Duty: Ghosts ile entegre olacak ve Kasım ayında tablet ve mobil cihazlar için sunulacak; tüm bu uygulama özellikleri hem şimdiki, hem de yeni nesil konsollarda da mevcut olacak.
Call of Duty: Ghosts ayrıca detaylı Klan desteği de içerecek. Oyuncular Call of Duty hesapları sayesinde oyun içinden veya Call of Duty Uygulaması üzerinden Klan yaratabilecek, katılabilecek ve yönetebilecekler. Uygulamadaki ek Klan özellikleri arasında Klan Sohbeti, Toplanma ve Klan Amblemi Editörü de bulunuyor.
Klan deneyimini daha da ileriye taşıyacak olan Call of Duty Uygulaması ayrıca doğrudan Call of Duty: Ghosts çokluoyuncusuna bağlanan yeni Klan tabanlı oyun modu Clan Wars'u da sunuyor. Bu mod daha derin bir Klan deneyimi sunacak ve oyuncuları hem Call of Duty: Ghosts çokluoyuncu modlarında, hem de uygulama içinde havalı eşyalarla ödüllendirecek. Bu yeni deneyim oyunculara daha büyük bir savaşın içine sokacak; bu savaşta yetenek seviyesi ne olursa olsun tüm Klan üyeleri Klan Savaşının görevlerine katkıda bulunabilecek ve XP bonusları ve özel oyun içi içerikler için diğer Klanlara karşı mücadele edebilecekler.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Etiketler: Xbox, 360, Oyun, Xbox 360 Oyun, X360, CALL, DUTY, GHOSTS, X360 CALL OF DUTY GHOSTS, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kahramankazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla,

Playstation 3 Xbox 360 Playstation 4 Xbox One Nintendo Wii Psp Ps Vita

PlayStation 3, PlayStation 2'nin ardından gelen serinin üçüncü video oyunu konsoludur. PS3 olarak kısaltılır. Yendinci nesil video oyun konsollarından biridir. 2009 yılında çıkan PS3'ün kasası daha ince yapılıdır ve daha az enerji tüketir. PS3 Slim ilk olarak 120 GB olarak üretilse de daha sonra 250 GB'lıklar da üretilmiştir. PS3, PS2 oyunları ile uyumlu değildir ve üçüncü parti işletim sistemi kurulumu özelliğini kullanmaz. Tüm bunların yanında PS3'e birçok yeni özellik eklenmiştir. PS3'e gelen diğer bir yeni özellik de yeni jenerasyon optik disk formatı kullanıyor olmasıdır. PS3, optik sürücü olarak 2x hızında Blu-Ray sürücü kullanır. Günümüzde Blu-Ray diskler 200GB'a kadar yükselmiştir. Böylece birçok veriyi artık tek bir diskte toplayabileceksiniz. PS3'ün Blu-Ray sürücüsünde CD ve DVD fotmatında olan diskler de yine okunabilir durumdadır.

Özellikle erkekler tarafından PS3 oyun konsolu fazlasıyla sevilir. Hatta evde PS3 partileri düzenlenir ve keyiflice vakit geçirilir. Boş vakitlerinizde evinizde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız PS3 alabilirsiniz. En çok tercih edilen oyun konsollarından biri olan PlayStation3 ile evinizde Blu-Ray filmler izleyebileceğiniz gibi DVD ve CD formatındaki filmleri de izleyebilirsiniz. Dilerseniz Divx ve HD filmleri de sorunsuzca izleyebilme imkanına sahip olduğunuz için PS3 ile evinizi adeta bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. WİFİ özelliği ile bilgisayarınızda bulunan dosyalara ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz kadar internette gezinebilirsiniz. USB girişi sayesinde veri paylaşımı bulunabilir, bellekte bulunan videolara ve resimlere bakabilirsiniz.

PS3 ile internet üzerinden arkadaşlarınızla online oyun oynayabilirsiniz. Optik ses girşi olan ses sisteminize bağlayabilir ve odanızı adete bir sinema salonuna veya oyun odasına dönüştürebilirsiniz. Siz de evinizde vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, kategorimizde bulunan PS3 fiyatlarını inceleyebilir ve uygun fiyatlı bir PlayStation3 alabilirsiniz. PS3 fiyatları, ürünlerin GB hafıza oranına göre değişiklik göstermektedir. PS3 ile FİFA oyunlarını ve dilediğiniz birçok oyunu evinizde dev ekranda izleyebileceksiniz. PS3 kurulumunu yaptıktan hemen sonra oyunlar oynamaya ve filmler izlemeye başlayarak vaktinizi değerli kılabilirsiniz. Dilerseniz evinizin dekorasyonuna uyumlu olan PS3 rengini seçebilirsiniz.


 

Sony Playstation 4

PlayStation 4, Sony oyun konsollarının en son ürünüdür ve milyonlarca kişi tarafından çok fazla sevilmiştir. PS4'ün bu kadar çok sevilme nedenlerinin başında da olağanüstü oyunların yer aldığı listedeki tüm oyunları oynayabilme imkanı sunması. Siz de maceralara doğru yelken açmak ve arkadaş grubunuzla doyasıya eğlenmek için evinize PS4 alabilirsiniz. PS4 ile arkadaşlarınızla birlikte soluksuz maceralara atılacak, yerinizde duramayacak, adeta heyecanı doruklarında yaşayacaksınız. Çok oyunculu dövüş oyunlarında meydan okuyacak, dilerseniz tek kişilik oyununuzu dünyanın öbür ucundaki birine verebileceksiniz. PS4 sistem yazılımını güncellemesiyle birlikte yeni temalar eklemiş, YouTube'da video paylaşma, yepyeni bir müzik oynatıcı ve inanılmaz Oyunu Paylaş gibi birçok özelliğe de ev sahipliği yapmıştır.

PS4'ü isterseniz direk TV'nize ya da Sony Xperia Z3 serisi akıllı telefonunuza yansıtabilirsiniz. Oyun tutkunlarının son gözdesi olan PS4 ile siz de oyun dünyasında yepyeni maceralara atılabilirsiniz. Oyun konsolları arasında en sevilenler arasında yerini alan PS4, uzun süre boyunca tahtını kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Sony, yeni çıkan oyunlara ileri düzeyde Sony desteği sunuyor. Yeni oyunları en mükemmel şekilde oynayabilmek için hemen bir tane PS4 edinmeniz tavsiye edilir. PS4 fiyatları, PS3 fiyatlarına göre daha pahalıdır. Bunun nedeni ise yeni nesil oyun konsolları arasında bulunan PS4'ün kendini yenilemiş olmasıdır.

PS3 ile PS4 arasındaki farkı merak ediyorsanız, PS4'ün PS3'e göre adeta bir grafik canavarı olduğu söylenebilir. Daha iyi tepki zamanı, daha canlı grafikleri ve daha iyi tepki zamanı ile adeta size vazgeçemeyeceğiniz oyun zevki sunacak. Üstelik PS Plus servisi sadece PS4 oyuncularına sağlanacağı için bedava oyun oynama imkanı bulacaksınız. Üstelik PS4 bağımsız oyunları destekleyecek yapıdadır. PS4 aynı zamanda kullanıcılarına uzaktan oynama özelliği sunuyor. PS Vita ile oyun oynarken eş zamanlı olarak PS4'te de oynayabileceksiniz. PS4'ün özellikleri arasında; kendini iyileştirmesi, geliştirmesi ve bedava oyun oynayabilme imkanı sunması gibi özellikleri yer alıyor. PS4 fiyatları arasında küçük çaplı değişiklikler olabilmektedir. Uygun fiyatlı bir PlayStation 4 arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

 

Microsoft Xbox 360

Xbox 360, Microsoft tarafından üretilen yedinci jenerasyon oyun konsoludur. Günümüzde XBOX 360 Elite, XBOX 360 S, XBOX 360 Süper Slim ve XBOX 360 Arcade olmak üzere 4 farklı paket şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Xbox 360 Windows Media Center Extender(MCX) olarak kullanılabilmektedir. Konsolun IR kumandasında Windows Media Center kontrolü için butonlar da yer almaktadır. Tüm bu özellikleriyle birlikte son derece kullanışlı ve eğlenceli bir oyun konsoludur. Xbox 360'da aygıt sürücüsü, API, değiştirilebilir ara yüz gibi sisteme yük bindiren uygulamalar yoktur. Bu nedenle son derece hızlı ve güçlüdür. Oyun oynamanın keyfini doyasıya yaşamak için evinize Xbox 360 alabilirsiniz. Böylece evinizde geçirdiğiniz vaktinizi daha değerli ve daha anlamlı kılabilirsiniz. Üstelik arkadaş toplantılarınızda doyasıya oyun oynayabilecek ve eğlencenin dibine vuracaksınız.

Xbox 360'ın 3 çekirdekli IBM PowerPC tabanlı sistem işlemcisi vardır ve 3.2 GHz saat frekansında çalışır. Grafik işlemcisinin tasarımı ATI tarafından yapılmıştır ve 500 MHz saat frekansında çalışır. Sistem belleği, 512 MB GDDR3 ve 800 MHz saat frekansında çalışır. 2.42GB bellek bant genişliğine sahiptir. Çevresel ses sistemi ve DVD okuyucusu bulunmaktadır. 3 adet USB 2.0 kapısı ve High Definition özelliği sayesinde son derece kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Eski modellerinde WİFİ kablosuz ağ bağlantısı aparat yardımıyla yapılsa da Xbox 360 S modelinde kablosuz ağ bağlantısı desteği bulunmaktadır. Xbox 360 Elite modelinde 120 GB sabit disk bulunmaktadır. Xbox 360 oyun konsolu çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda birini kolayca satın alabilirsiniz.

Üstelik Xbox 360 E'nin HDM bağlantısı sayesinde dilediğiniz filmleri veya videoları büyük ekranda izleyebilecek. Salonunuzu adeta bir sinema salonuna ya da oyun odasına dönüştürebileceksiniz. 500 GB HDD'si sayesinde istediğiniz kadar filmi veya oyunu avucunuzun içine sığdırabilirsiniz. Xbox 360 fiyatları, çeşitliliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizi inceleyerek uygun fiyatlı bir Xbox 360 çeşidini alabilir ve bu doyumsuz oyun zevkini evinize taşıyabilirsiniz. Üstün kalitesi ve maksimum performansı ile tıpkı gerçek boyuttaymış gibi oyunlar oynayabileceksiniz. Xbox 360 sayesinde oyun oynamak artık sıradan bir durum olmaktan çıkacak, sevdiğiniz oyunlara adeta tutkuyla bağlanacaksınız.

 

Nintendo Wii

Wii, Nintendo firması tarafından geliştirilmiş ve 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Birçok kullanıcı evinde keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek için Nintendo Wii oyun konsollarından kullanır. Siz de evinizde geçirdiğiniz zamanı anlamlandırmak için evinize Wii alabilirsiniz. Wii ile aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz. Dilerseniz internette gezinebilir, dilerseniz alışveriş yapabilir ya da film izleyebilirsiniz. Üstelik Wii'nin bir diğer özelliği de herkes için ayrı bir oyun kanalı bulundurması. Birçok farklı Wii oyunları ile adeta evinize tutsak olacaksınız. Wii ile evinizde vakit geçirmenin keyfini sonuna kadar yaşayacak, dilerseniz evinizde oyun partileri düzenleyebileceksiniz. En uygun Wii fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Wii'nin en önemli parçası oyun kumandasıdır. Hareketlere duyarlı sensörler içermekte ve kişiye bambaşka deneyimler sunmaktadır. Cihaz ile birçok işlem yapılabilmektedir. Power tuşuna uzun süre basıldığında tamamen kapatılabildiği gibi internete bağlandığında bir kere power tuşuna basıldığında uyku moduna girer. Wii bu durumda iken Wiiconnect açıksa % 50 enerji tüketmektedir. Wiiconnect'in görevi de sürekli bağlantıda kalıp bilgi aktarmaya devam etmeyi sağlamaktır. Disk kanalı, Mii kanalı, fotoğraf kanalı, alışveriş kanalı, haber kanalı, hava durumu kanalı, Wii hafızasında kurulu bir şekilde bulunmaktadır. Wii oyun konsolunu satın aldığınızda tüm bu kanallar kurulu bir şekilde geldiği için sizin tek yapmanız gereken şey bunların keyfini çıkarmak.

Wii ile internete bağlandığınızda birçok kanalı indirebilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz. Bunlar arasında: internet kanalı, Nintendo kanalı, Mii yarışma kanalı, herkesin oyun kanalı gibi çeşitli kanallar bulunmaktadır. Bu kanalların çoğu internete bağlanan Wii'lerde kullanılmaktadır. Wii'nin yanında WiiSports oyunu hediye gelmektedir. Bu oyun içinde 5 adet spor aktivitesi yapmak mümkündür. Bunlar: beyzbol, bowling, boks, golf ve tenistir. Ayrıca bu oyunların 4 oyuncu kapasitesi bulunmaktadır. Yani arkadaşlarınız evinize geldiğinde onlarla eğlenceli vakit geçirecek, gönlünüzce oyun oynayabileceksiniz. Üstelik Wii'nin içinde: atış poligonu, Mii'yi bul, masa tenisi, bilardo, balık tutma, boğa saldırısı gibi mini oyunlar da bulunmaktadır. İster evinizde yalnız olun ister arkadaşlarınızla, tüm bu süre zarfında eğlencenin doruklarına çıkacak ve hiç sıkılmadan vakit geçirebileceksiniz. Wii fiyatları özelliklerine göre değişebilmektedir.

 

PSP/Vita

Hareket halindeyken oyun oynama keyfinizden mahrum kalmayın diye hemen kendinize PSP Vita alabilirsiniz. PSP Vita'nın küçük boyutu sayesinde her yere kolayca taşınabilme imkanı bulunur. Böylece gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve sıkıldığınız her an PSP Vita'nızla oyunlar oynayabilirsiniz. Sony, son yıllarda PlayStation Vita ürününü piyasaya sürdükten sonra PSP Vita'lar biraz geri planda kaldı. PS Vita, PSP Vita'ya göre daha kullanışlıdır. Üstelik birçok yeni özelliği sayesinde kullanıcıya büyük kolaylıklar ve imkanlar sunar. Buna WİFİ bağlantısı ve görüntülü görüşme özelliği de dahildir.

PS Vita, PSP'ye göre çok daha yüksek bir görsellik kalitesi sunuyor. Dokunmatik ekranı sayesinde oyunlara daha iyi hakim olabilme imkanı sunuyor. Ve PS Vita yeniliği sadece bunlarla bitmiyor, aynı zamanda arka kısmında çoklu padi bulunuyor ve bu da oyunlarda ekstra kontrol imkanı sunuyor. Bu cihazın özellikleri sayesinde macera ve spor oyunlarında maksimum performans deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünün yeni özellikleri, cihazı çevirerek ya da hareket ettirerek oyun içinde çok zengin kumanda özellikleri elde edebilme imkanı sağlıyor. Sony PS Vita, çift joystick ile sanki gamepad'de oynarmış gibi rahat bir oyun deneyimi sunuyor. Kablosuz ağ ve 3G özellikleri sayesinde son derece kullanışlı olan bu oyun konsoluna karşı koyamayacak, gittiğiniz her yere yanınızda götürmek isteyeceksiniz. PS Vita artık sevdiklerinizle iletişim halinde kalmanıza da olanak sağlıyor. İnternet üzerinden Skype'a bağlanarak sevdiklerinizle görüntülü konuşabileceksiniz.

Oyun keyfinizi sürekli yanınızda taşımak istiyorsanız PSP Vita ya da PS Vita oyun konsollarını alabilir ve canınız ne zaman isterse oyun oynayabilirsiniz. Uzun seyahatlerde ya da gittiğiniz sıkıcı aile toplantılarında kendinizi biraz eğlendirmek için PS Vita oyun konsolu tam size göre. birçok farklı oyun seçeneği ile canınız ne zaman isterse mobil haldeyken o oyunu oynayabileceksiniz. PS Vita'ların içinde genellikle oyun bulunmaktadır. Aldığınız gibi oyun oynamaya başlayabilirsiniz. PS Vita fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Uygun fiyatlı bir PS Vita arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını satın alabilirsiniz. Üstelik, kardeşinize ya da en yakın arkadaşınıza güzel bir hediye almak isterseniz PSP Vita sizin için iyi bit alternatif olabilir.

 

Microsoft Xbox One

Xbox, en sevilen ve en çok tercih edilen oyun konsolları arasındadır. Tıpkı diğer oyun konsolları gibi Xbox'ın da farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kategorimizde bulunan Xbox çeşitlerini inceleyebilir ve eviniz için bir tane satın alabilirsiniz. Siz de oyun oynamayı ve evinizde vakit geçirmeyi seviyorsanız, artık bunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Xbox One, şimdiye kadar üretilen tüm oyun konsollarının en mükemmeli olması amacıyla üretilmiştir. Bunun için ise Microsoft dünyada bir ilki gerçekleştirmiş ve bir oyun işletim sistemi yaratmıştır. Bu sayede artık TV seyretmek veya oyun oynamak için girişleri değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Microsoft Xbox One sayesinde hiçbir performans kaybı yaşanmadan bir sürü uygulamayı çalıştırabilecek ve evinizde geçirdiğiniz vakti değerli kılabileceksiniz. Xbox One ile maksimum performansla oyun oynayabilirsiniz. Xbox One'ın yeni kombinasyonunda adeta süper bilgisayar hızını bulabilirsiniz. Sanki bir oyun konsolu değil de maksimum performans sağlayan bir bilgisayarla oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Xbox One hızı ve gücü bir araya getirmiş ve sizin için ışık hızında deneyimler sunmak için tasarlanmıştır. Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Xbox'un oyun kumandası birçok teknolojik yenilikle daha iyi bir hale getirilmiştir. Uyarım tetikleyicileri, daha gerçekçi bir deneyim yaşatmak için parmak ucuna hassas geri bildirim sağlamaktadır. Daha iyi bir hassasiyet ve el kongoru için kontrol çubukları, D-pad'i ve dış hatları modernize edilmiştir. Xbox, hayat kadar gerçek gibi görüntü imkanı sunuyor. Gelişmiş yapay zeka teknolojisi ve işlemci gücü oyun dünyasını hayata taşıyor. Xbox sayesinde en yüksek kalitede ve en gerçekçi şekilde oyun deneyimi yaşamanız mümkün. Xbox 360 Elite fiyatları ve Xbox Kinect fiyatlarını karşılaştırmak ve kendinize Xbox satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Xbox fiyatları özelliklerine göre değişse de en ucuz Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Xbox One, 500 GB hafızaya sahiptir. Kutu içerisinde: 2 adet kol, adaptör, AV bağlantı kablosu, HDMI kablosu ve 80 güncel oyun yer alıyor. Böylece istediğiniz zaman bedava oyun oynayabilecek, ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

 

Konsol Oyunları

Evinizde; Xbox One, Xbox 360, Sony Playstation4, Nintendo Wii gibi oyun konsolları bulunuyorsa, oyun oynamak için konsol oyunlarından edinmeniz gerekecek. Kategorimizde, her yaşa uygun bir konsol oyunu bulabilir ve evinizde son derece eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. En sevilen PS4 oyunları arasında PES 2015, FİFA 15, Call of Duty Advaced Wafare ve GTA5 bulunuyor. Son derece eğlenceli olan bu oyunları dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Özellikle erkekler futbola daha düşkün olduğu için PES 2015 ve FİFA 15 adeta onların gözbebeği. Savaş, macera ve aksiyon seviyorsanız, Call of Duty oyunu tam da size göre demektir. Call of Duty'nin istediğiniz sürümüne kategorilerimizden kolayca ulaşabilir, dilerseniz bilgisayarınızda, dilerseniz PS Vita'nızda ya da oyun konsollarınızda bu eşsiz oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

En çok tercih edilen konsol oyunları arasında kinect sports oyunları yer alıyor. Xbox One ve Xbox 360 oyun konsolları ile uyumlu olan bu oyunlar, adeta sizi oyunun içine çekiyor. Xbox kinect oyunları ile artık birçok spor dalı evinizin salonuna geliyor. Sadece birkaç dakika içinde salonunuzu dilerseniz golf sahasına, bowling salonuna ya da tenis masasına çevirebilirsiniz. Kinect oyunları ile artık hareketsiz hayatınıza veda edecek, hareketli ve eğlenceli bir hayata merhaba diyeceksiniz. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte evinizde keyifli vakit geçirmek için kinect oyunları oynayabilirsiniz. Evinizde arkadaş grubunuzla birlikte toplandığınızda, bowling turnuvaları düzenleyebilir ya da kaleye gol atmaya çalışabilirsiniz. Tüm bunları tıpkı gerçek hayatta yaptığınız hareketlerle yapacak ve eğlencenin doyumsuz tadını yakalayacaksınız.

PS3 ve PS4 oyunları için ilgili kategorilerimizi inceleyerek en popüler video oyunlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. son derece eğlenceli ve keyifli oyunlardan dilediğinizi seçerek evinizi adeta bir oyun salonuna çevirebilir, dilediğiniz kadar çok oyuna tek tıkla sahip olabilirsiniz. Evinizde oyun konsolu kullanmıyorsanız, tüm video oyunlarını PC oyunu olarak satın alabilirsiniz. En iyi PC oyunları arasında, en sevilen konsol oyunları yer alıyor. PES 2015'i bilgisayarınızda oynamak için kategorimizde bulunan PES 2015 fiyatlarını inceleyebilirsiniz. En sevilen bilgisayar oyunları arasında bir de GTA ve Call of Duty bulunuyor. Tüm bu oyunların yeni sürümlerine ulaşmak ve tek tıkla sahip olmak için yapmanız gereken tek şey PC oyunları kategorisine göz atmak.

 

Konsol Aksesuarları

Oyun konsollarınızdan maksimum seviyede verim almak için konsol aksesuarları kategorimizde bulunan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Hangi oyun konsolunu kullanıyorsanız onun kategorisine girerek dilediğiniz ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olanını anında satın alabilirsiniz. En çok kullanılan aksesuarlar arasında oyun kolu (joystick) çeşitleri yer alıyor. Oyun kolu seçiminizi yaparken de yine oyun konsolunuza uygun olanı seçmeniz gerekecek. Tek taşla iki kuş vurmak istiyorsanız, alacağınız bir bağlantı aparatı ile oyun kolunu bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Oyun kolunu bilgisayara nasıl bağlayacağınızı karar kara düşünmek yerine hemen kategorimizde bulunan oyun kolu bağlantı aparatını satın almanız son derece mantıklı bir hareket olacaktır.

Oyun oynamak göze hitap ettiği kadar kulağa da hitap eder. PS oyun konsolu kullanıyorsanız, cihazınızın modeline uygun bir PS kulaklık almanız sizin için son derece yararlı olacaktır. En çok tercih edilen PS4 kulaklıklarının fiyatları için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. En az Playstation kadar Xbox çeşitleri de fazlasıyla tercih edilmektedir. Siz de Xbox kullanıcılarındansanız; Xbox kulaklık ve Xbox oyun kolu çeşitleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Kablosuz kulaklık ve kablosuz oyun kolu çeşitleri ile artık hareketleriniz kısıtlanmayacak. Bluetooth ile bağlanan bu ürünlerle kabloların yarattığı hareket kısıtlığından artık kurtuluyorsunuz. Oyun heyecanını ve coşkusunu mükemmel bir şekilde yaşamak için kablosuz kulaklıklardan ve oyun kollarından tercih etmeniz tavsiye edilir.

PSP Vita ile gittiğiniz her yere yanınızda götürdüğünüz oyunlarınızı daha da arttırmak için hafıza kartınızı yükseltebilirsiniz. PSP Vita hafıza kartı çeşitleri için kategorimizi inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye sahip ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Cihazınızı dış etkenlerden korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için PSP Vita kılıfını sürekli yanınızda taşımanız tavsiye edilir. Son derece kullanışlı olan bu çanta ile PSP Vita'nızın çizilmesini ve darbe almasını engelleyeceksiniz. Evinize yeni bir tane oyun konsolu aldıysanız ve henüz nereye koyacağınıza karar vermediyseniz, oyun konsolu aparatı ile televizyonunuzun yanına kolayca monte edebilirsiniz. Böylece evinizin dekorasyonunu bozmadan daha derli toplu görünmesini sağlayacaksınız. Xbox kılıfları ile cihazınızı yeşil, kırmızı, turuncu gibi renklerden biri ile kaplayarak evinizde içine biraz renk getirebilirsiniz. Üstelik silinebilir yapıya sahip olan bu kılıfları çıkarmak istediğinizde iz bırakmadan çıkarabilirsiniz.

ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el bilgisayar alan yerler - bilgisayar alan yerler - cep telefonu alan yerler - cep telefonu alan yerler  ps4 alan yerler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü