Günün fırsatı

Playstation 4 Oyun - PS4 FIFA 18 RONALDO EDITION

Playstation 4 Oyun - PS4 FIFA 18 RONALDO EDITION
Ürün Kodu: 12.0363
Stok Durumu: Ön Sipariş
Fiyatı: 0.00 TL
    Miktar:  
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 OYUN SATIŞ TAKAS ALIM SATIM VE DEĞİŞİM YAPMAKTAYIZ.
 
BÜTÜN PS4 OYUNLARIMIZ MEVCUTTUR.
 
OYUNLARIMIZ SÜREKLİ YENİLENMEKTEDİR.
 
KONSOL TEKNİK SERVİS TAMİR
KONSOL OYUN AKSESUAR VE YEDEK PARÇA SATIŞI
KIRIM VE OYUN DOLUMU MEVCUTTUR.
 
ÜRÜNLERİMİZ SIFIR SORUNSUZDUR.
 
AKLINIZA TAKILAN HERŞEY İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.. 

ÖN SİPARİŞ AVANTAJI

-3 gün erken erişim : 26 Eylül'de oynamaya başlayın
-20 JUMBO PREMIUM ALTIN PAKETİ : 20 hafta BOYUNCA haftada 1 tane
-KİRALIK Cristiano RONALDO : 5 FUT MAÇI
-8 ÖZEL SÜRÜM FUT FORMASI : MÜZİSYENLER TARAFINDAN TASARLANDI

FIFA 18 RONALDO EDITION yalnızca Xbox One, Playstation 4 formatlarında vardır.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Frostbite™ altyapılı, EA SPORTS™ FIFA 18 gerçek ve sanal dünyayı bir araya getirerek oyuncuları, takımları ve Dünyanın Oyununda tüm duyguları yaşamanızı sağlayacak atmosferleri canlandırıyor. FIFA oyunları tarihindeki en büyük oyun mekaniği yeniliğini getiren FIFA 18, Real Players Motion Teknolojisi adlı yepyeni animasyon sistemiyle hassasiyeti ve oyuncuların kişiliklerini bir üst seviyeye çıkarıyor. Artık Cristiano Ronaldo ve diğer yıldız oyuncular tıpkı gerçek maçlardaki gibi hareket edecekler. Oyuncu Kontrolü ve yeni Takım Tarzları ve Pozisyon Alma özellikleri ile Dramatik Anları tüm dünyayı kasıp kavuran Büyüleyici Atmosferlerile birlikte yaşayacaksınız. Dünyanın Oyunu, aralarında Cristiano Ronaldo ve diğer Avrupalı futbol efsanelerin de bulunduğu yıldızlarla birlikte Alex Hunter Geri Dönerken sizleri global bir yolculuğa çıkarıyor. FIFA Ultimate Team™'de ise, Ronaldo Nazário ve diğer efsane futbolcuları içeren FUT İKONLAR,FIFA 18 ile 29 Eylül 2017 Cuma günü0 PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümlerine geliyor.

OYUN MEKANİĞİ VE SUNUM

Frostbite Altyapılı
Getirdiği yeniliklerle gerçeğe uygun aksiyonlar, yeni futbol dünyaları ve ayrıntılı karakter detayları yaratan Frostbite, adeta gerçek ve sanal dünya arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor. Genel saha görünümünü ve karakter detaylarını daha iyi sergilemek için sinema stüdyosu tarzı ileri düzey gölgeleme ve oklüzyon teknikleri kullanan FIFA 18, tüm zamanların görsel yönden en göz alıcı ve gerçekçi futbol simulasyonunu sunuyor.

Oyuncu Kontrolü
Real Players Motion Teknolojisi: Her bir kare üzerinde poz gidiş izi eşleştirme yöntemi uygulayan, ezber bozan yepyeni animasyon sistemi ile FIFA oyun serisi, tüm zamanların en hızlı ve akıcı oyun mekaniğini kazanıyor. Yeni hareket yakalama teknikleri ve çerçeve başı animasyon geçişleri ile oyun mekaniği, futbolun gerçekliğini yansıtıyor. Sahadaki her bir oyuncunun hareketlerini aslına en uygun şekilde aktaran Real Players Motion Teknolojisi gerçekçiliği apayrı boyutlara taşıyor.

Oyuncu Kişilikleri: Altı yeni karakter arketipi ve yeni oyuncu haritalama teknolojisi ile sahadaki her oyuncu kendi özgün kimlikleriyle birbirinden ayrılıyor. Seri tarihinde ilk kez gerçek hayattaki hareketler, boyutlar ve nitelikler oyuncuların hareketlerini etkileyerek dünyanın en iyileriyle gerçeğe çok yakın hisler yaşamanızı sağlıyor. Ronaldo'nun imza hareketi, Sterling'in kendine has dönüşleri ve Robben'in özel kol hareketleri FIFA 18'de anında dikkatinizi çekecek.

Dribling Revizyonu: FIFA 18deneyiminde, en iyi oyuncuların hızlı yön değiştirme özellikleriyle defans oyuncularına karşı özgüvenle hareket edeceksiniz. Yeni dribling mekanikleri en iyi oyuncuların 1'e 1 pozisyonlarda daha da yaratıcı olmasına imkan veriyor. Topa daha iyi dokunun, daha keskin dönüşler yapın ve daha dinamik bir şekilde atağa çıkın.
-Tepki Süresi Hızlı: Yaratıcı top alma kontrolleri, pozisyona uygun dokunuşlar ve yeniden tasarlanmış kontrol dribling mekaniği oyunculara dar alanlardan atağa kalkmada yeni seçenekler veriyor. Kolaylıkla yön değiştirin ve oyuncunuzun çelme takmak için hamle yapan defans oyuncularından nasıl sıyrıldığını hissedin.
-Depar: Gerçekçi ve dinamik hız tabanlı animasyonlar kontrollü dokunuşlardan son sürat sprintlere daha seri bir şekilde kalkmanıza imkan veriyor.

Takım Tarzları ve Pozisyon Alma
Yeni Oyuncu Pozisyonları: Daha fazla hareket serbestliğiyle takım arkadaşlarınız oyunu gözler ve duruma uygun hareket ederek koordine koşularla hücuma kalkar ya da istikrarlı atak desteği sağlamak için pozisyon alır. Yeni Oyuncu Pozisyonları oyunu yerinde ve zamanında okumanız için daha çok fırsat sunan daha dengeli ve geniş bir saha hakimiyeti sağlıyor.

Takım Tarzları: Farklı takımlara özgü derinlikli bir oynayış tarzı yelpazesiyle en ünlü taktikler FIFA 18 ile sahaya çıkıyor. Artık yapay zekanın Avrupa'daki en iyi kulüplerin kısa paslı oyun (tiki taka) taktiklerini ya da Premier League takımlarının presli oyunlarını anında fark edeceksiniz. Yeni bir kulüp ya da rakip seçtiğiniz her seferde defansif ve ofansif yöntemlerin nasıl değiştiğini hissedin.

Dinamik Seri Oyuncu Değişiklikleri: Bağlama duyarlı yepyeni oyuncu değişikliği komutları oyunculara maçı duraklatmadan değişiklik yapma imkanı sağlıyor. İster kaçırılan bir gol fırsatı olsun isterse yenilen bir gole karşı zorunlu bir tepki olsun, menüye geçmeden bir değişiklik yapmaya anında karar verebilirsiniz.

Büyüleyici Atmosferler
Bölgesel Atmosferler: Gerçekçi güneş konumu, sinematik atmosfer derecelendirmesi, özgün saha kenarı süslemeleri, özgün La Liga ve MLS yayın reklam afişleri, zemin aşınması, kulüp ve stadyuma özel pankartlar, uyarlamalı maç sunumu ve zemin kalitesindeki değişikliklerle futbolun en büyüleyici özellikleri FIFA 18'de bir araya geliyor.

Yüksek Çözünürlüklü Dinamik Taraftar: Yepyeni bireysel taraftar tepkileri ve genişletilmiş bölgesel marş desteğiyle taraftarlarınızın enerjisini hissedin. Atağa çıkarken özgün tezahüratları dinleyin, gol attığınızda gerçek heyecanı hissedin ve hatta gol sevincinizi taraftarlarla birlikte yaşayın.

Dramatik Anlar
Mucize Goller: Yeni hareket ve bitirme animasyonları ile ortaya çıkan daha akıcı dönüşler ve vuruşlarla çok daha güzel goller atın. Oyuncu Kişilikleri oyunun kahramanlarının en can alıcı anlarda dik durup çoğu zaman yıldızlaşmalarına olanak sağlar.
Yeni Orta Açma Kontrolleri: Tamamen yeni orta açma kontrolleri oyuncuya topu tam yerine indirmek için çok çeşitli seçenekler sağlayarak dinamik atak fırsatları yaratıyor. Nokta atışları, kavisli atışlar ve arka direğe açılan ortalar, atağa çıkan oyuncuyu doğru bir şekilde topla buluşturmak için çeşitli yöntemler oluşturuyor.

YOLCULUK: HUNTER GERİ DÖNÜYOR

Dünyanın Oyunu, Alex Hunter, Ronaldo ve diğer Avrupalı yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu ve en üstün futbol yetenekleriyle geri dönerken sizleri küresel bir yolculuğa çıkarıyor. Premier League'de nefes kesen bir ilk sezondan sonra Hunter dünyadaki en iyi kulüplerden itibar görmeye başlıyor ve önüne serilen seçenekleri değerlendirmeye can atıyor. Kendisini bir sonraki adımı atmaya hazır hissediyor; gelecek parlak ve tüm dünya Hunter'ı konuşuyor... Ancak futbol dünyası her zaman adil değil.

Futbol Dünyasını Turla: Brezilya'da bir yaz molasından Los Angeles'ta bir sezon öncesi turuna, Alex Hunter gerçekten de global bir yolculukla çok çeşitli futbol ortamlarını deneyimliyor.

Oynayacak Daha Çok Şey: Bölüm bazlı, kısa vadeli görevler, başarılı bir kariyerin ikinci sezonunda Alex Hunter'a oynayacak daha çok şey veriyor.

Yıldızlarla Dolu Oyuncu Kadrosu: Cristiano Ronaldo, satış rekorları kıran serinin devamına yakışır, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosundaki yeni ve çeşitli karakterler ile futbol devlerinden oluşan bir listenin başını çekiyor.

Etkili Kararlar: Oyuncular hikayeyi uzun süreli sonuçlarla değiştirecek daha önemli ve daha zorlu seçimler yapmak zorunda kalacak. Gerek sahada gerekse saha dışında karakter ilişkilerini etkileyin ve Alex Hunter'ın kariyerine yön verecek kararlar alarak Yolculuk'un akışını değiştirin.

Kendi Alex Hunter'ınızı Yaratın: Çeşitli saç, dövme ve giysi seçenekleriyle Alex Hunter'ın görünüşünü kişiselleştirin. Hatta Alex'in tercih ettiği ayağını bile seçerek kendi oyun tarzınıza uymasını sağlayabilirsiniz.

Çok Oyunculu Yerel Oyun: Çok oyunculu yerel oyun aracılığıyla Yolculuk'u bir takım olarak oynayın ve saha deneyimlerinizi arkadaşlarınızla birlikte yaşayın.

Oynanabilir Yeni Karakterler: Artık oyuncular Alex'in Yolculuk boyunca tanıştığı oynanabilir yeni karakterler ile kısa ve bağımsız hikayeler deneyimleyebilir.

YASAL UYARI
*En az £45 olan Jumbo Premium Altın Paketlerinin DEĞERİ, EA'İN 26 EYLÜL 2017'DEN İTİBAREN ÖNERDİĞİ PERAKENDE SATIŞ FİYATINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR. FİYATLAR DEĞİŞEBİLİR.
FIFA 18 RONALDO SÜRÜMÜ ÖN SİPARİŞİ 26 EYLÜL 2017'YE KADAR VERİLEBİLİR. RONALDO SÜRÜMÜ PAKETİ 20 JUMBO PREMIUM ALTIN PAKETİ (ARKA ARKAYA 20 HAFTA BOYUNCA HAFTADA 1 PAKET); 5 MAÇ KİRALIK CRISTIANO RONALDO, 8 ÖZEL SÜRÜM FUT FORMASI VE 3 GÜN ERKEN ERİŞİM İÇERİR. HER BİR ÖĞE FIFA 18'İN ("ÜRÜN") FIFA Ultimate Team ("FUT") OYUN MODUNDA YALNIZCA TEK BİR EA HESABI TARAFINDAN KULLANILABİLİR. PERAKENDE ÖN SİPARİŞLERDE, ERKEN ERİŞİMİN NASIL VE NE ZAMAN VERİLECEĞİNİ ÖĞRENMEK İÇNİ SATICINIZA DANIŞIN. DİJİTAL ÖN SİPARİŞLERDE, ÜRÜN, 26 EYLÜL 2017'DE ERKEN ERİŞİM DÖNEMİ BAŞLADIĞINDA İNDİRİLMEYE HAZIR OLACAKTIR. JUMBO PREMIUM ALTIN PAKETLERİ OYNAMA YOLUYLA DA ELDE EDİLEBİLİR. RONALDO SÜRÜMÜNDEKİ İÇERİKLERE ERİŞİM İÇİN TEK KULLANIMLIK BİR KOD GEREKEBİLİR. 20 PAKETİN TAMAMININ ALINABİLMESİ İÇİN KODLAR 15 EKİM 2017 TARİHİNE KADAR KULLANILMALIDIR. KODLAR 26 ŞUBAT 2018'DE GEÇERLİLİĞİNİ KAYBEDER. KODUN GEÇ KULLANILMASI, ÖNCEKİ HAFTALARDA KAZANILAN PAKETLERİN KAYBEDİLMESİYLE SONUÇLANIR. HAFTALIK PAKET TEKLİFLERİNİN HER BİRİ, 7 GÜN BOYUNCA GEÇERLİ OLUP O SÜRE İÇİNDE ALINMALIDIR. HERHANGİ BİR HAFTADA PAKETİ ALMAK İÇİN FUT'TA OTURUM AÇILMAMASI, O HAFTANIN TEKLİFİNİN KAYBEDİLMESİYLE SONUÇLANIR. İLK PAKET, KİRALIK OYUNCU VE FUT FORMALARI KOD KULLANILDIĞI ANDA HESABINIZA GEÇER. OYNAMAK İÇİN İNTERNET BAĞLANTISINA VE EA HESABINA SAHİP OLMAK, EA KULLANICI SÖZLEŞMESİ (TERMS.EA.COM) İLE GİZLİLİK VE ÇEREZ POLİTİKASI'NIN (PRIVACY.EA.COM) KABULÜ VE TEK KULLANIMLIK ÜRÜN KODUYLA KAYIT GEREKEBİLİR. YAYINLANDIĞINDA SON ÜRÜN BİLGİLERİNİ VE İÇERİK KORUMA TEKNOLOJİSİNİ WWW.EA.COM/LEGAL ADRESİNDEN GÖREBİLİRSİNİZ. ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLERE ERİŞMEK İÇİN 13 YAŞINDAN BÜYÜK OLMANIZ GEREKMEKTEDİR. ZORUNLU İÇERİK GÜNCELLEMELERİ OTOMATİK OLARAK İNDİRİLEBİLİR, FAZLADAN DEPOLAMA ALANI GEREKTİREBİLİR, BANT GENİŞLİĞİ KULLANIM ÜCRETLERİ DOĞURABİLİR VE ERİŞİM İÇİN FAZLADAN BİR SATIN ALMA İŞLEMİ GEREKTİREBİLİR. EA, ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLERİN KULLANIMINA WWW.EA.COM/1/SERVICE-UPDATES ADRESİNDE 30 GÜN ÖNCEDEN BİLDİREREK SON VEREBİLİR.
© 2017 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS ve EA SPORTS logosu; Electronic Arts Inc.in ticari markalarıdır. FIFA lisanslı resmi ürün. © FIFA ve FIFA Lisanslı Resmi Ürün Logoları, FIFA'nın tescil hakları ve/veya ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Electronic Arts Inc. tarafından lisans alınarak üretilmiştir. Diğer ticari markalar kendi sahiplerine aittir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Etiketler: Playstation, Oyun, Playstation 4 Oyun, PS4, FIFA, RONALDO, EDITION, PS4 FIFA 18 RONALDO EDITION, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kahramankazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla,

Playstation 3 Xbox 360 Playstation 4 Xbox One Nintendo Wii Psp Ps Vita

PlayStation 3, PlayStation 2'nin ardından gelen serinin üçüncü video oyunu konsoludur. PS3 olarak kısaltılır. Yendinci nesil video oyun konsollarından biridir. 2009 yılında çıkan PS3'ün kasası daha ince yapılıdır ve daha az enerji tüketir. PS3 Slim ilk olarak 120 GB olarak üretilse de daha sonra 250 GB'lıklar da üretilmiştir. PS3, PS2 oyunları ile uyumlu değildir ve üçüncü parti işletim sistemi kurulumu özelliğini kullanmaz. Tüm bunların yanında PS3'e birçok yeni özellik eklenmiştir. PS3'e gelen diğer bir yeni özellik de yeni jenerasyon optik disk formatı kullanıyor olmasıdır. PS3, optik sürücü olarak 2x hızında Blu-Ray sürücü kullanır. Günümüzde Blu-Ray diskler 200GB'a kadar yükselmiştir. Böylece birçok veriyi artık tek bir diskte toplayabileceksiniz. PS3'ün Blu-Ray sürücüsünde CD ve DVD fotmatında olan diskler de yine okunabilir durumdadır.

Özellikle erkekler tarafından PS3 oyun konsolu fazlasıyla sevilir. Hatta evde PS3 partileri düzenlenir ve keyiflice vakit geçirilir. Boş vakitlerinizde evinizde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız PS3 alabilirsiniz. En çok tercih edilen oyun konsollarından biri olan PlayStation3 ile evinizde Blu-Ray filmler izleyebileceğiniz gibi DVD ve CD formatındaki filmleri de izleyebilirsiniz. Dilerseniz Divx ve HD filmleri de sorunsuzca izleyebilme imkanına sahip olduğunuz için PS3 ile evinizi adeta bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. WİFİ özelliği ile bilgisayarınızda bulunan dosyalara ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz kadar internette gezinebilirsiniz. USB girişi sayesinde veri paylaşımı bulunabilir, bellekte bulunan videolara ve resimlere bakabilirsiniz.

PS3 ile internet üzerinden arkadaşlarınızla online oyun oynayabilirsiniz. Optik ses girşi olan ses sisteminize bağlayabilir ve odanızı adete bir sinema salonuna veya oyun odasına dönüştürebilirsiniz. Siz de evinizde vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, kategorimizde bulunan PS3 fiyatlarını inceleyebilir ve uygun fiyatlı bir PlayStation3 alabilirsiniz. PS3 fiyatları, ürünlerin GB hafıza oranına göre değişiklik göstermektedir. PS3 ile FİFA oyunlarını ve dilediğiniz birçok oyunu evinizde dev ekranda izleyebileceksiniz. PS3 kurulumunu yaptıktan hemen sonra oyunlar oynamaya ve filmler izlemeye başlayarak vaktinizi değerli kılabilirsiniz. Dilerseniz evinizin dekorasyonuna uyumlu olan PS3 rengini seçebilirsiniz.


 

Sony Playstation 4

PlayStation 4, Sony oyun konsollarının en son ürünüdür ve milyonlarca kişi tarafından çok fazla sevilmiştir. PS4'ün bu kadar çok sevilme nedenlerinin başında da olağanüstü oyunların yer aldığı listedeki tüm oyunları oynayabilme imkanı sunması. Siz de maceralara doğru yelken açmak ve arkadaş grubunuzla doyasıya eğlenmek için evinize PS4 alabilirsiniz. PS4 ile arkadaşlarınızla birlikte soluksuz maceralara atılacak, yerinizde duramayacak, adeta heyecanı doruklarında yaşayacaksınız. Çok oyunculu dövüş oyunlarında meydan okuyacak, dilerseniz tek kişilik oyununuzu dünyanın öbür ucundaki birine verebileceksiniz. PS4 sistem yazılımını güncellemesiyle birlikte yeni temalar eklemiş, YouTube'da video paylaşma, yepyeni bir müzik oynatıcı ve inanılmaz Oyunu Paylaş gibi birçok özelliğe de ev sahipliği yapmıştır.

PS4'ü isterseniz direk TV'nize ya da Sony Xperia Z3 serisi akıllı telefonunuza yansıtabilirsiniz. Oyun tutkunlarının son gözdesi olan PS4 ile siz de oyun dünyasında yepyeni maceralara atılabilirsiniz. Oyun konsolları arasında en sevilenler arasında yerini alan PS4, uzun süre boyunca tahtını kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Sony, yeni çıkan oyunlara ileri düzeyde Sony desteği sunuyor. Yeni oyunları en mükemmel şekilde oynayabilmek için hemen bir tane PS4 edinmeniz tavsiye edilir. PS4 fiyatları, PS3 fiyatlarına göre daha pahalıdır. Bunun nedeni ise yeni nesil oyun konsolları arasında bulunan PS4'ün kendini yenilemiş olmasıdır.

PS3 ile PS4 arasındaki farkı merak ediyorsanız, PS4'ün PS3'e göre adeta bir grafik canavarı olduğu söylenebilir. Daha iyi tepki zamanı, daha canlı grafikleri ve daha iyi tepki zamanı ile adeta size vazgeçemeyeceğiniz oyun zevki sunacak. Üstelik PS Plus servisi sadece PS4 oyuncularına sağlanacağı için bedava oyun oynama imkanı bulacaksınız. Üstelik PS4 bağımsız oyunları destekleyecek yapıdadır. PS4 aynı zamanda kullanıcılarına uzaktan oynama özelliği sunuyor. PS Vita ile oyun oynarken eş zamanlı olarak PS4'te de oynayabileceksiniz. PS4'ün özellikleri arasında; kendini iyileştirmesi, geliştirmesi ve bedava oyun oynayabilme imkanı sunması gibi özellikleri yer alıyor. PS4 fiyatları arasında küçük çaplı değişiklikler olabilmektedir. Uygun fiyatlı bir PlayStation 4 arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

 

Microsoft Xbox 360

Xbox 360, Microsoft tarafından üretilen yedinci jenerasyon oyun konsoludur. Günümüzde XBOX 360 Elite, XBOX 360 S, XBOX 360 Süper Slim ve XBOX 360 Arcade olmak üzere 4 farklı paket şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Xbox 360 Windows Media Center Extender(MCX) olarak kullanılabilmektedir. Konsolun IR kumandasında Windows Media Center kontrolü için butonlar da yer almaktadır. Tüm bu özellikleriyle birlikte son derece kullanışlı ve eğlenceli bir oyun konsoludur. Xbox 360'da aygıt sürücüsü, API, değiştirilebilir ara yüz gibi sisteme yük bindiren uygulamalar yoktur. Bu nedenle son derece hızlı ve güçlüdür. Oyun oynamanın keyfini doyasıya yaşamak için evinize Xbox 360 alabilirsiniz. Böylece evinizde geçirdiğiniz vaktinizi daha değerli ve daha anlamlı kılabilirsiniz. Üstelik arkadaş toplantılarınızda doyasıya oyun oynayabilecek ve eğlencenin dibine vuracaksınız.

Xbox 360'ın 3 çekirdekli IBM PowerPC tabanlı sistem işlemcisi vardır ve 3.2 GHz saat frekansında çalışır. Grafik işlemcisinin tasarımı ATI tarafından yapılmıştır ve 500 MHz saat frekansında çalışır. Sistem belleği, 512 MB GDDR3 ve 800 MHz saat frekansında çalışır. 2.42GB bellek bant genişliğine sahiptir. Çevresel ses sistemi ve DVD okuyucusu bulunmaktadır. 3 adet USB 2.0 kapısı ve High Definition özelliği sayesinde son derece kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Eski modellerinde WİFİ kablosuz ağ bağlantısı aparat yardımıyla yapılsa da Xbox 360 S modelinde kablosuz ağ bağlantısı desteği bulunmaktadır. Xbox 360 Elite modelinde 120 GB sabit disk bulunmaktadır. Xbox 360 oyun konsolu çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda birini kolayca satın alabilirsiniz.

Üstelik Xbox 360 E'nin HDM bağlantısı sayesinde dilediğiniz filmleri veya videoları büyük ekranda izleyebilecek. Salonunuzu adeta bir sinema salonuna ya da oyun odasına dönüştürebileceksiniz. 500 GB HDD'si sayesinde istediğiniz kadar filmi veya oyunu avucunuzun içine sığdırabilirsiniz. Xbox 360 fiyatları, çeşitliliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizi inceleyerek uygun fiyatlı bir Xbox 360 çeşidini alabilir ve bu doyumsuz oyun zevkini evinize taşıyabilirsiniz. Üstün kalitesi ve maksimum performansı ile tıpkı gerçek boyuttaymış gibi oyunlar oynayabileceksiniz. Xbox 360 sayesinde oyun oynamak artık sıradan bir durum olmaktan çıkacak, sevdiğiniz oyunlara adeta tutkuyla bağlanacaksınız.

 

Nintendo Wii

Wii, Nintendo firması tarafından geliştirilmiş ve 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Birçok kullanıcı evinde keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek için Nintendo Wii oyun konsollarından kullanır. Siz de evinizde geçirdiğiniz zamanı anlamlandırmak için evinize Wii alabilirsiniz. Wii ile aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz. Dilerseniz internette gezinebilir, dilerseniz alışveriş yapabilir ya da film izleyebilirsiniz. Üstelik Wii'nin bir diğer özelliği de herkes için ayrı bir oyun kanalı bulundurması. Birçok farklı Wii oyunları ile adeta evinize tutsak olacaksınız. Wii ile evinizde vakit geçirmenin keyfini sonuna kadar yaşayacak, dilerseniz evinizde oyun partileri düzenleyebileceksiniz. En uygun Wii fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Wii'nin en önemli parçası oyun kumandasıdır. Hareketlere duyarlı sensörler içermekte ve kişiye bambaşka deneyimler sunmaktadır. Cihaz ile birçok işlem yapılabilmektedir. Power tuşuna uzun süre basıldığında tamamen kapatılabildiği gibi internete bağlandığında bir kere power tuşuna basıldığında uyku moduna girer. Wii bu durumda iken Wiiconnect açıksa % 50 enerji tüketmektedir. Wiiconnect'in görevi de sürekli bağlantıda kalıp bilgi aktarmaya devam etmeyi sağlamaktır. Disk kanalı, Mii kanalı, fotoğraf kanalı, alışveriş kanalı, haber kanalı, hava durumu kanalı, Wii hafızasında kurulu bir şekilde bulunmaktadır. Wii oyun konsolunu satın aldığınızda tüm bu kanallar kurulu bir şekilde geldiği için sizin tek yapmanız gereken şey bunların keyfini çıkarmak.

Wii ile internete bağlandığınızda birçok kanalı indirebilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz. Bunlar arasında: internet kanalı, Nintendo kanalı, Mii yarışma kanalı, herkesin oyun kanalı gibi çeşitli kanallar bulunmaktadır. Bu kanalların çoğu internete bağlanan Wii'lerde kullanılmaktadır. Wii'nin yanında WiiSports oyunu hediye gelmektedir. Bu oyun içinde 5 adet spor aktivitesi yapmak mümkündür. Bunlar: beyzbol, bowling, boks, golf ve tenistir. Ayrıca bu oyunların 4 oyuncu kapasitesi bulunmaktadır. Yani arkadaşlarınız evinize geldiğinde onlarla eğlenceli vakit geçirecek, gönlünüzce oyun oynayabileceksiniz. Üstelik Wii'nin içinde: atış poligonu, Mii'yi bul, masa tenisi, bilardo, balık tutma, boğa saldırısı gibi mini oyunlar da bulunmaktadır. İster evinizde yalnız olun ister arkadaşlarınızla, tüm bu süre zarfında eğlencenin doruklarına çıkacak ve hiç sıkılmadan vakit geçirebileceksiniz. Wii fiyatları özelliklerine göre değişebilmektedir.

 

PSP/Vita

Hareket halindeyken oyun oynama keyfinizden mahrum kalmayın diye hemen kendinize PSP Vita alabilirsiniz. PSP Vita'nın küçük boyutu sayesinde her yere kolayca taşınabilme imkanı bulunur. Böylece gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve sıkıldığınız her an PSP Vita'nızla oyunlar oynayabilirsiniz. Sony, son yıllarda PlayStation Vita ürününü piyasaya sürdükten sonra PSP Vita'lar biraz geri planda kaldı. PS Vita, PSP Vita'ya göre daha kullanışlıdır. Üstelik birçok yeni özelliği sayesinde kullanıcıya büyük kolaylıklar ve imkanlar sunar. Buna WİFİ bağlantısı ve görüntülü görüşme özelliği de dahildir.

PS Vita, PSP'ye göre çok daha yüksek bir görsellik kalitesi sunuyor. Dokunmatik ekranı sayesinde oyunlara daha iyi hakim olabilme imkanı sunuyor. Ve PS Vita yeniliği sadece bunlarla bitmiyor, aynı zamanda arka kısmında çoklu padi bulunuyor ve bu da oyunlarda ekstra kontrol imkanı sunuyor. Bu cihazın özellikleri sayesinde macera ve spor oyunlarında maksimum performans deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünün yeni özellikleri, cihazı çevirerek ya da hareket ettirerek oyun içinde çok zengin kumanda özellikleri elde edebilme imkanı sağlıyor. Sony PS Vita, çift joystick ile sanki gamepad'de oynarmış gibi rahat bir oyun deneyimi sunuyor. Kablosuz ağ ve 3G özellikleri sayesinde son derece kullanışlı olan bu oyun konsoluna karşı koyamayacak, gittiğiniz her yere yanınızda götürmek isteyeceksiniz. PS Vita artık sevdiklerinizle iletişim halinde kalmanıza da olanak sağlıyor. İnternet üzerinden Skype'a bağlanarak sevdiklerinizle görüntülü konuşabileceksiniz.

Oyun keyfinizi sürekli yanınızda taşımak istiyorsanız PSP Vita ya da PS Vita oyun konsollarını alabilir ve canınız ne zaman isterse oyun oynayabilirsiniz. Uzun seyahatlerde ya da gittiğiniz sıkıcı aile toplantılarında kendinizi biraz eğlendirmek için PS Vita oyun konsolu tam size göre. birçok farklı oyun seçeneği ile canınız ne zaman isterse mobil haldeyken o oyunu oynayabileceksiniz. PS Vita'ların içinde genellikle oyun bulunmaktadır. Aldığınız gibi oyun oynamaya başlayabilirsiniz. PS Vita fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Uygun fiyatlı bir PS Vita arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını satın alabilirsiniz. Üstelik, kardeşinize ya da en yakın arkadaşınıza güzel bir hediye almak isterseniz PSP Vita sizin için iyi bit alternatif olabilir.

 

Microsoft Xbox One

Xbox, en sevilen ve en çok tercih edilen oyun konsolları arasındadır. Tıpkı diğer oyun konsolları gibi Xbox'ın da farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kategorimizde bulunan Xbox çeşitlerini inceleyebilir ve eviniz için bir tane satın alabilirsiniz. Siz de oyun oynamayı ve evinizde vakit geçirmeyi seviyorsanız, artık bunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Xbox One, şimdiye kadar üretilen tüm oyun konsollarının en mükemmeli olması amacıyla üretilmiştir. Bunun için ise Microsoft dünyada bir ilki gerçekleştirmiş ve bir oyun işletim sistemi yaratmıştır. Bu sayede artık TV seyretmek veya oyun oynamak için girişleri değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Microsoft Xbox One sayesinde hiçbir performans kaybı yaşanmadan bir sürü uygulamayı çalıştırabilecek ve evinizde geçirdiğiniz vakti değerli kılabileceksiniz. Xbox One ile maksimum performansla oyun oynayabilirsiniz. Xbox One'ın yeni kombinasyonunda adeta süper bilgisayar hızını bulabilirsiniz. Sanki bir oyun konsolu değil de maksimum performans sağlayan bir bilgisayarla oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Xbox One hızı ve gücü bir araya getirmiş ve sizin için ışık hızında deneyimler sunmak için tasarlanmıştır. Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Xbox'un oyun kumandası birçok teknolojik yenilikle daha iyi bir hale getirilmiştir. Uyarım tetikleyicileri, daha gerçekçi bir deneyim yaşatmak için parmak ucuna hassas geri bildirim sağlamaktadır. Daha iyi bir hassasiyet ve el kongoru için kontrol çubukları, D-pad'i ve dış hatları modernize edilmiştir. Xbox, hayat kadar gerçek gibi görüntü imkanı sunuyor. Gelişmiş yapay zeka teknolojisi ve işlemci gücü oyun dünyasını hayata taşıyor. Xbox sayesinde en yüksek kalitede ve en gerçekçi şekilde oyun deneyimi yaşamanız mümkün. Xbox 360 Elite fiyatları ve Xbox Kinect fiyatlarını karşılaştırmak ve kendinize Xbox satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Xbox fiyatları özelliklerine göre değişse de en ucuz Xbox One fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Xbox One, 500 GB hafızaya sahiptir. Kutu içerisinde: 2 adet kol, adaptör, AV bağlantı kablosu, HDMI kablosu ve 80 güncel oyun yer alıyor. Böylece istediğiniz zaman bedava oyun oynayabilecek, ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

 

Konsol Oyunları

Evinizde; Xbox One, Xbox 360, Sony Playstation4, Nintendo Wii gibi oyun konsolları bulunuyorsa, oyun oynamak için konsol oyunlarından edinmeniz gerekecek. Kategorimizde, her yaşa uygun bir konsol oyunu bulabilir ve evinizde son derece eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. En sevilen PS4 oyunları arasında PES 2015, FİFA 15, Call of Duty Advaced Wafare ve GTA5 bulunuyor. Son derece eğlenceli olan bu oyunları dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Özellikle erkekler futbola daha düşkün olduğu için PES 2015 ve FİFA 15 adeta onların gözbebeği. Savaş, macera ve aksiyon seviyorsanız, Call of Duty oyunu tam da size göre demektir. Call of Duty'nin istediğiniz sürümüne kategorilerimizden kolayca ulaşabilir, dilerseniz bilgisayarınızda, dilerseniz PS Vita'nızda ya da oyun konsollarınızda bu eşsiz oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

En çok tercih edilen konsol oyunları arasında kinect sports oyunları yer alıyor. Xbox One ve Xbox 360 oyun konsolları ile uyumlu olan bu oyunlar, adeta sizi oyunun içine çekiyor. Xbox kinect oyunları ile artık birçok spor dalı evinizin salonuna geliyor. Sadece birkaç dakika içinde salonunuzu dilerseniz golf sahasına, bowling salonuna ya da tenis masasına çevirebilirsiniz. Kinect oyunları ile artık hareketsiz hayatınıza veda edecek, hareketli ve eğlenceli bir hayata merhaba diyeceksiniz. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte evinizde keyifli vakit geçirmek için kinect oyunları oynayabilirsiniz. Evinizde arkadaş grubunuzla birlikte toplandığınızda, bowling turnuvaları düzenleyebilir ya da kaleye gol atmaya çalışabilirsiniz. Tüm bunları tıpkı gerçek hayatta yaptığınız hareketlerle yapacak ve eğlencenin doyumsuz tadını yakalayacaksınız.

PS3 ve PS4 oyunları için ilgili kategorilerimizi inceleyerek en popüler video oyunlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. son derece eğlenceli ve keyifli oyunlardan dilediğinizi seçerek evinizi adeta bir oyun salonuna çevirebilir, dilediğiniz kadar çok oyuna tek tıkla sahip olabilirsiniz. Evinizde oyun konsolu kullanmıyorsanız, tüm video oyunlarını PC oyunu olarak satın alabilirsiniz. En iyi PC oyunları arasında, en sevilen konsol oyunları yer alıyor. PES 2015'i bilgisayarınızda oynamak için kategorimizde bulunan PES 2015 fiyatlarını inceleyebilirsiniz. En sevilen bilgisayar oyunları arasında bir de GTA ve Call of Duty bulunuyor. Tüm bu oyunların yeni sürümlerine ulaşmak ve tek tıkla sahip olmak için yapmanız gereken tek şey PC oyunları kategorisine göz atmak.

 

Konsol Aksesuarları

Oyun konsollarınızdan maksimum seviyede verim almak için konsol aksesuarları kategorimizde bulunan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Hangi oyun konsolunu kullanıyorsanız onun kategorisine girerek dilediğiniz ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olanını anında satın alabilirsiniz. En çok kullanılan aksesuarlar arasında oyun kolu (joystick) çeşitleri yer alıyor. Oyun kolu seçiminizi yaparken de yine oyun konsolunuza uygun olanı seçmeniz gerekecek. Tek taşla iki kuş vurmak istiyorsanız, alacağınız bir bağlantı aparatı ile oyun kolunu bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Oyun kolunu bilgisayara nasıl bağlayacağınızı karar kara düşünmek yerine hemen kategorimizde bulunan oyun kolu bağlantı aparatını satın almanız son derece mantıklı bir hareket olacaktır.

Oyun oynamak göze hitap ettiği kadar kulağa da hitap eder. PS oyun konsolu kullanıyorsanız, cihazınızın modeline uygun bir PS kulaklık almanız sizin için son derece yararlı olacaktır. En çok tercih edilen PS4 kulaklıklarının fiyatları için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. En az Playstation kadar Xbox çeşitleri de fazlasıyla tercih edilmektedir. Siz de Xbox kullanıcılarındansanız; Xbox kulaklık ve Xbox oyun kolu çeşitleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Kablosuz kulaklık ve kablosuz oyun kolu çeşitleri ile artık hareketleriniz kısıtlanmayacak. Bluetooth ile bağlanan bu ürünlerle kabloların yarattığı hareket kısıtlığından artık kurtuluyorsunuz. Oyun heyecanını ve coşkusunu mükemmel bir şekilde yaşamak için kablosuz kulaklıklardan ve oyun kollarından tercih etmeniz tavsiye edilir.

PSP Vita ile gittiğiniz her yere yanınızda götürdüğünüz oyunlarınızı daha da arttırmak için hafıza kartınızı yükseltebilirsiniz. PSP Vita hafıza kartı çeşitleri için kategorimizi inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye sahip ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Cihazınızı dış etkenlerden korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için PSP Vita kılıfını sürekli yanınızda taşımanız tavsiye edilir. Son derece kullanışlı olan bu çanta ile PSP Vita'nızın çizilmesini ve darbe almasını engelleyeceksiniz. Evinize yeni bir tane oyun konsolu aldıysanız ve henüz nereye koyacağınıza karar vermediyseniz, oyun konsolu aparatı ile televizyonunuzun yanına kolayca monte edebilirsiniz. Böylece evinizin dekorasyonunu bozmadan daha derli toplu görünmesini sağlayacaksınız. Xbox kılıfları ile cihazınızı yeşil, kırmızı, turuncu gibi renklerden biri ile kaplayarak evinizde içine biraz renk getirebilirsiniz. Üstelik silinebilir yapıya sahip olan bu kılıfları çıkarmak istediğinizde iz bırakmadan çıkarabilirsiniz.

ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el bilgisayar alan yerler - bilgisayar alan yerler - cep telefonu alan yerler - cep telefonu alan yerler  ps4 alan yerler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü